googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Зеребра® Агро - те, чого вам не вистачало для високих врожаїв!

Ви хочете забезпечити польовим культурам надійну бактерицидну і фунгіцидну профілактику, підвищити їх імунітет, опір до захворювань, збільшити врожайність і при цьому, істотно заощадити?

Тоді Зеребра® Агро - саме те, що вам необхідно!


Зеребра Агро - єдиний в Україні унікальний стимулятор росту з бактерицидним та фунгіцидним ефектом на основі колоїдного срібла (вперше в світі зареєстрований для рослинництва).

Препарат підсилює в рослинах метаболічні процеси, підвищує імунітет, стійкість посівів до хвороб, стресів, заморозків, коливань температури.

Механізм дії препарату заснований на специфічній властивості срібла стимулювати ростові і біологічні процеси рослин, посилювати енергетичний обмін в тканинах, завдяки чому рослини швидше відновлюють свої захисні функції.

Фунгіцидний і бактерицидний ефект препарату проявляється у вигляді пригнічення і знищення патогенної мікрофлори.

Головна перевага Зеребра Агро - посилення і пролонгація дії хімічних фунгіцидів, що дозволяє скорочувати норму їх витрати до нижньої межі без зниження ефективності.

Препарат застосовується на всіх с/г культурах для передпосівної обробки при нормі витрати 0,1 л/т насіння, а також для обробки рослин по вегетації 0,1 л/га.

На яблуні і винограді рекомендована норма витрати 0,2-0,25 л/га.


Зеребра Агро - соя під надійним захистом

Передпосівна обробка сої препаратом Зеребра Агро (0,1 л/т) забезпечила підвищення енергії проростання  та схожості насіння, посилила ріст і розвиток вегетативних органів рослини. Фаза бутонізації та наступні фази аж до дозрівання наступили на 2 - 3 дні раніше, ніж на контролі.

Застосування регулятора росту рослин Зеребра Агро, внаслідок активізації ростових процесів і формування більш потужних і сильних рослин, сприяє підвищенню стійкості рослин до хвороб.

Обробка посівів сої в стадії бутонізації Зеребра агро 0,1 л/ а з фунгіцидом Оптима, КЕ:

- при 100% нормі фунгіциду (0,5 л/га) зменшилось поширення і розвиток аскохітозу на 16,0 і 8,6%, бактеріального опіку сої на 23,0 і 5,0% в порівнянні з контролем (без застосування фунгіциду);

- при 50% нормі фунгіциду (0,25 л/га) ці показники були дещо нижчими, ніж у варіанті з повною дозою фунгіциду, але значно перевищували контрольний варіант відповідно на 26,0 і 11,8% - за аскохітозу і на 30, 0 і 6,8% - по бактеріального опіку.

 Максимальну врожайність сої - 41,9 ц/га отримали при використанні Зеребра Агро і повної дози фунгіциду, що на 7,9 ц/га або на 23,2% вище ніж на контролі.


Буряківники кажуть Зеребра® Агро - ТАК!

У господарства насіння цукрових буряків приходять вже обробленими, тому ми рекомендуємо 2 обробки посівів по вегетації препаратом Зеребра® Агро з нормою 100 мл/га, спільно з гербіцидами або інсектицидами. Перша обробка проводиться в фазу 3-4 пар листків, друга - в фазу 8-12 листків.

Наприклад, дві обробки цукрових буряків препаратом Зеребра® Агро забезпечили прибавку врожайності 2 т/га до 56,8 т/га на контролі. Вміст цукру в варіанті з внесенням препарату Зеребра Агро склав 22,4-22,9%.


Досвід застосування Зеребра Агро на картоплі

Застосування препарату Зеребра Агро при обробці бульб картоплі 100 мл/т (витрата р.р. - 10 л/т) і при обробці рослин у фазі бутонізації 100 мл/га (витрата р.р. - 300 л / га) підсилює ростові процеси в рослині.

У варіантах із застосуванням Зеребра Агро:

 - сформувалися більш потужні кущі;

 - збільшилася кількість пагонів (3,4-5,0 шт до 2,9 шт в контролі) і висота (43,3-48,4 см до 40,5 см в контролі);

- збільшилася кількість і маса більших за розміром бульб з куща (376,0- 421,6 г до 306,84 г у контролі).

 Внаслідок отримали врожайність картоплі 231,9 ц/га, в контролі - 178,8 ц/га, приріст урожайності склав 29,7%.


 Крім підвищення врожайності обробка бульб препаратом Зеребра Агро в значній мірі знижує зараженість картоплі фітофторозом, крапчастою мозаїкою, паршею звичайною.

 Рекомендуємо! Спільна обробка посівів озимих препаратами Зеребра агро (100 мл/га) і Лігногумат БМ (300 мл/га), посилить стійкість рослин до комплексу хвороб і гарантовано підвищить врожайність.

Число виробників, що впровадили Зеребра® Агро, неухильно зростає. Новатори переконалися на власному досвіді, що цей препарат - дійсно дорогоцінний внесок у майбутній урожай! Про доцільність та ефективність застосування препарату говорить той факт, що аграрії в накладі не залишилися і отримали значний приріст до врожаю - до 30% для різних культур.


 Черга за вами! Ви ще думаєте? Час діяти - впроваджуйте Зеребра Агро в свою технологію захисту рослин, знижуючи собівартість виробництва і збільшуючи прибуток!

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити