googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14
Зеребра Агро

Зеребра Агро

5 4

​ЄДИНИЙ ПРЕПАРАТ НА ОСНОВІ КОЛОЇДНОГО СРІБЛА

Про препарат: Зеребра Агро - єдиний в світі препарат на основі колоїдного срібла, унікальний стимулятор росту з бактерицидною та фунгіцидною ефектами.

Уникальність препарату:
1) діюча речовина - колоїдне срібло, вперше в світі зареєстроване для рослинництва;
2) поєднання в одному препараті властивостей стимулятора росту, фунгіциду, бактерициду;
3) синергізм, що підвищує імунітет рослин, спричняє ефективну профілактичну дію препарату проти поширення хвороб.
Головна перевага Зеребра Агро - посилення і пролонгація дії хімічних фунгіцидів, що дозволяє скорочувати норму їх витрати до нижньої межі без зниження ефективності.

Клас небезпеки: 4 (малоонебезпечна речовина).

Форма випуску, упаковка: Водорозчинний концентрат. Флакон 1л.

Термін придатності: 2 роки від дати виготовлення.

Дізнатись ціну

Застосування

Опис продукту

Діюча речовина препарату
500 мг / л колоїдного срібла, 100 мг / л полігенсаметіленбігуаніда гідрохлориду.
Методи застосування

Обробка насіння.

Обробки по вегетації.

Механізм дії

Механізм стимуляції росту рослин. Колоїдне срібло збільшує концентрацію ауксинів в тканинах рослин за рахунок пригнічення ферментів, які відповідають за окислення ауксинів. Завдяки цьому формується потужна коренева система, посилюється зростання та розвиток рослин.

Механізму атибактеріальної та фунгіцидної дії. Препарат Зеребра Агро містить дрібні частинки срібла, які здатні закріплюватися і утримуватися на клітинних стінках фітопатогенних мікроорганізмів. Наночастинки срібла окслююються і впродовж тривалого періоду звільняють іони срібла, порушуючи нормальну роботу мембранних білків, особливо транспортних білків, що призводить до загибелі клітини-патогена. Поступове окислення наночастинок срібла забезпечує пролонговану дію препарату. Колоїдне срібло надає елісіторну дію, властиве імунізують фунгіцидів, яке, впливаючи на метаболізм, сприяє підвищенню концентрації активних форм кисню в тканинах. Активні форми кисню є одним з головних факторів неспецифічного імунітету рослин - знижують ймовірність зараження і пригнічують розвиток патогенів.

Регламент застосування


Переваги

Зеребра Агро двічі економить кошти!

По-перше - за рахунок зменшення норми застосування хімічних фунгіцидів до нижньої межі, рекомендованої виробником, зі збереженням ефективності максимальної норми. По-друге - за рахунок зниження норми фунгіцидів в наступних обробках, або відмови від подальших обробок через пролонгацію дії фунгіцидів та нормалізації стану рослин. Зниження резистентності патогенів, які застосовуються в баковій суміші разом з Зеребра Агро. На соняшнику! При своєчасному і системному використанні Зеребра Агро, починаючи з ранніх стадій розвитку рослин, можна уникнути застосування дорогих фунгіцидів за рахунок профілактичної дії, що попереджає виникнення і поширення хвороб.

Особливості застосування

Не застосовувати в бакових сумішах з препаратами, що містять: живі мікроорганізми; сірку в активній формі: колоїдна сірка, сірчано-вапняний відвар, ТМТД ; сполуки міді (за винятком хелатних форм); мідний купорос, хлорокис міді, бордоська рідина; прилипачі-ад'юванти на основі біополімерів.


Умови зберігання
Препарат зберігають в заводській упаковці в сухих, захищених від атмосферних опадів складських приміщеннях при температурі від +5 ° С до +25 ° С.

Вирішує проблеми

Підвищує стійкість до стресів і хвороб.
Завдяки фунгіцидним і бактерицидним властивостям зміцнює імунну систему рослин і підвищує стійкість до хвороб (фузаріозні гнилі, септоріоз, борошниста роса, піренофороз, снігова пліснява, фомопсис).
Підвищує якість вирощеної продукції.
Збільшує масу 1000 насінин, вміст крохмалю, сухого речовини, цукрів в картоплі, діаметр кошику і вихід масла у соняшнику, цукристості цукрових буряків, знижує нітрати в овочевої продукції.
Надає стимулюючу дію.
При обробці насіння Зеребра Агро підсилює енергію проростання, підвищує польову схожість, забезпечує формування дружніх сходів. Активізує розвиток кореневої системи і надземної частини рослини.
Є природним антисептиком.
Єдиний препарат на основі колоїдного срібла. Забезпечує формування у рослин неспецифічної, системної і тривалої стійкості до патогенної мікрофлори. Дає стабільний ефект при низьких нормах витрати.

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити