googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Захистити і заощадити: раціональний підхід до захисту рослин

Довгоочікувані опади у вигляді дощів, які пройшли по всій території України, принесли не тільки необхідну культурам вологу: одночасно вони створили сприятливі умови для розвитку і поширення хвороб озимих зернових та ярих культур (борошниста роса, септоріоз, прикореневі гнилі, фузаріоз, іржа, септіріоз, та ін.).

Аграріям доводиться підключати «важку артилерію» у вигляді дорогих препаратів. Однак і тут аграріїв чекає неприємна звістка: вартість фунгіцидів (традиційно одних з найдорожчих класів пестицидів) досить велика. У такій складній економічній ситуації одним із препаратів, який допоможе зекономити кошти на СЗР та ефективно протистояти хворобам, виявився стимулятор росту з бактерицидним та фунгіцидним ефектом Зеребра Агро.
Вже три сезони Зеребра Агро дозволяє
сільгоспвиробникам суттєво економити кошти. Завдяки фунгіцидним властивостям препарату і його здатності підсилювати дію фунгіцидів, норму витрати фунгіцидів можна істотно знизити, працюючи по нижній межі рекомендованій виробником.

Практика показує, що в стадії слабкого і середнього грибкового ураження посівів препарат Зеребра Агро здатний самостійно пригнітити захворювання, а в умовах сильного зараження його необхідно поєднувати з фунгіцидом, знизуючи норму витрати останнього. При цьому більшість патогенів грибкового та бактеріального походження не здатні виробити резистентність до діючої речовини препарату.

Для посилення дії препарату Зеребра Агро та підвищення ефективності ми рекомендуємо додати до бакової суміші препарат Міра Лип. У чому ж унікальність цього препарату? Застосовуючи Міра Лип ви сміливо можете на свої поля не вносити гумати, прилипачі, кондиціонери води. Вже через 30 хвилин після проведення обробки на поверхні листків утворюється повітро- й водопроникна, мікропориста, еластична, натуральна плівка. Плівка не змивається опадами впродовж місяця і більше, що забезпечує високоефективну роботу ЗЗР. Така властивість препарату є актуальною. У нинішніх погодних умовах, коли дощі йдуть майже кожного дня і ризик  змивання чи зниження ефективності ЗЗР досить високий.

Погода досить мінлива і за дощами прийде спека. Більшість ЗЗР не вносять при високій температурі, можна просто спалити рослину через те, що краплі, які потрапляють на на культуру, можуть спрацювати як лінза, яка при попаданні на неї сонячних променів влаштовує рослині справжнє пекло. І тут в нагоді вам стане знову препарат Міра Лип. З Міра Липом можна проводити обробки рослин пестицидами цілодобово в широкому температурному діапазоні - від + 5 ° С і до + 40 ° С, з однаково високою ефективністю.

 Рекомендовані норми витрати препаратів: Зеребра Агро 100 мл/га+Міра Лип 0,2-0,25 л/га.

           Переконайтесь на власному досвіді у ефективності роботи цих препаратів!

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити