googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Вихід із зими

З початком весняного періоду вегетації, недорозвиненим і пошкодженим озимим культурам доводиться особливо не солодко. Пошкодження і загибель озимих можуть бути викликані сильними морозами в малосніжні зими, різкими коливаннями температури, тривалим перебуванням під потужним сніговим покривом і крижаним корком, грибними хворобами та ін. Нерідко загибель настає від спільної дії декількох факторів.


Швидко відновитися після перезимівлі та отримати додатковий урожай озимих допоможе Лігногумат - високоефективний, безбаластний гуміновий препарат з високим вмістом фульвових кислот, стимулятор росту з антистресовими властивостями.
Використання Лігногумату посилює ріст вторинної кореневої системи; збільшує морозостійкість рослин при весняних заморозках; зміцнює імунну систему рослин, підвищує стійкість до ураження хворобами; прискорює обмінні процеси в тканинах рослин і інтенсивність засвоєння елементів живлення з ґрунту і добрив.
Особливий ефект можна отримати при спільному застосуванні Лігногумат з КАСом, карбамідом і добривами в першу підгодівлю.


Ефективним є також поєднання Лігногумату з Альбітом. При спільній обробці Альбітом і Лігоногуматом посилюється стійкість рослин до комплексу хвороб. Біологічна ефективність Альбіту проти кореневих гнилей - 81,0%, септоріозу - 52,1%, борошнистої роси - 51,0%, бурої іржі - 49,1%, летючої сажки - 39,4%. Альбіт не має викорінюючої дії проти хвороб, але за рахунок впливу на імунітет рослин при завчасному використанні препарат істотно пригнічує розвиток хвороб.

Спільна обробка посівів озимих препаратами Зеребра Агро і Лігногуматом підсилює стійкість рослин до комплексу хвороб і гарантовано підвищує врожайність. Так, застосування Зеребра Агро в ранньовесняний період на пшениці озимій в фазу кущіння з мінімальною дозою фунгіциду, рекомендованої виробником, показало ефективність проти снігової плісняви ​​та фузаріозної гнилі 88%, проти листових захворювань 94%. Крім того, збільшилася асиміляційна поверхня листа, краще розвивалася коренева система, був помітний озеленювальний ефект.

Вихід із зими

Рекомендовані препарати

Технологія застосування

Альбіт 0,03-0,06 л/га Обробка посівів після виходу з зими.
Лігногумат 0,150-0,75 л/га Обробка посівів після виходу з зими.
Зеребра Агро 0,1 л/га Обробка посівів після виходу з зими.

Особливості застосування

Альбіт, Зеребра Агро, Лігногумат сумісні з хімічними пестицидами і добривами.

Альбіт, Зеребра Агро не сумісні з препаратами, які містять живі мікроорганізми.

При застосуванні Зеребра Агро необхідно дотримуватися порядку додавання компонентів в бакову суміш.

При додаванні Зеребра Агро в бакову суміш необхідна перевірка на фізико-хімічну сумісність компонентів.

Лігногумат повністю розчиняється, отже і не відбувається «забивання» форсунок.

Лігногумат доцільно вносити безпосередньо в робочий розчин або бакову суміш.

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити