googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

ВНОСИМО СРІБЛО - ОТРИМУЄМО ЗОЛОТО!

Як підвищити рентабельність сільгоспвиробництва, знизити витрати на захист рослин, не зашкодивши ефективності?

Де взяти препарати, які й коштували б недорого, і працювали гарантовано ефективно?

РІШЕННЯ Є!

НОВИНКА сезону - інноваційний нанопрепарат Зеребра Агро з властивостями фунгіциду і стимулятора.

Унікальна діюча речовина препарату - колоїдне срібло, вперше в світі зареєстроване для рослинництва, володіє відомими з давніх-давен антисептичними властивостями, стимулює зростання і значно підвищує ефективність захисту від хвороб.

Механізм дії Зеребра Агро заснований на специфічні властивості срібла стимулювати ростові і біологічні процеси рослин, посилювати енергетичний обмін в тканинах, завдяки чому рослини швидше відновлюють свої захисні функції.За рахунок рістстимулюючих властивостей Зеребра Агро сприяє формуванню здорового і сильного рослини, яке швидше виходить з «гербіцидною ями», відновлюючи свої фізіологічні властивості менш ніж за тиждень. Все це дозволяє отримати істотну надбавку до врожайності.

Фунгіцидний і бактерицидний ефекти препарату проявляються у вигляді придушення і знищення патогенної мікрофлори. Колоїдні частинки срібла піддаються повільному окислювальному розчиненню в безпосередній близькості від бактерій і грибів, викликаючи їх загибель шляхом порушення проникності клітинної мембрани і метаболізму мікробної клітини.

Препарат Зеребра Агро здатний пригнічувати розвиток бактерій, проти яких існуючі фунгіцидні засоби захисту малоефективні!


Синергетичний ефект Зеребра Агро, що полягає в посиленні та пролонгації дії хімічних фунгіцидів дозволяє скорочувати норму їх витрати до нижньої межі, рекомендованого виробником, без зниження ефективності придушення шкідливих об'єктів.

Препарат підходить для застосування в будь-яких кліматичних зонах. У посушливих степах Зеребра Агро, незважаючи на мізерні запаси вологи в грунті, допомагає рослинам успішно пройти зимівлю і подолати весняні заморозки. Зафіксовані випадки, коли культури, які сильно постраждали від низьких температур, після обробки Зеребра Агро буквально «поверталися до життя» - вже після першої обробки зазначалося посилене відростання нових листя. У районах, де опадів випадає в надлишку, і є постійна загроза спалаху грибкових захворювань, внесення Зеребра Агро стримує розвиток патогенної флори.


Зеребра агро призначений для протруювання насіння і 1-3 обробок по вегетації будь-яких сільськогосподарських культур.

Включення Зеребра Агро в технології вирощування сільськогосподарських культур дає вражаючий економічний ефект. Завдяки можливості використання мінімальної норми витрати фунгіциду, доступна вартість гектарної норми (0,1 л / га - не більше 160 грн) дозволяє оптимізувати витрати.

Передпосівна обробка насіння препаратом Зеребра Агро (норма витрати - 0,1 л / т) забезпечує посилення енергії проростання, підвищення схожості насіння, розвиток потужної кореневої системи і, як наслідок, вирівняність сходів і підвищення врожайності культури.


Наприклад, застосування Зеребра Агро в 2017 р на озимій пшениці (обробка насіння 0,1 л/т і 1 обробка по вегетації 0,1 л/га) в ТОВ «Чорна Кам'янка» Черкаської області забезпечило приріст врожаю 9,93 ц/га , при врожайності на контролі - 32,3 ц/га. Витрати на внесення препарату склали 200 грн/га, а отриманий прибуток 4268 грн / га.

Обробка посівів сої в фази 2-3 трійчастого листа і бутонізації Зеребра Агро (0,1 л / га) у СТОВ «Пальміра», ГК «Кернел», Черкаської області сприяла приросту врожайності 3,0 ц / га, при урожайності на контролі 20 ц / га. Витрати на внесення препарату 320 грн/га - прибуток 3430 грн/га.

Ви ще думаєте? Час діяти! Багато вже перевірили і активно вбудовують Зеребра Агро в свою технологію захисту рослин, закладаючи надійний фундамент майбутнього врожаю, знижуючи собівартість виробництва і збільшуючи прибуток!

                              

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити