googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Весняні заморозки

Весняні заморозки спричиняють великої шкоди тому, що страждають і квітучі рослини, і сходи. Дуже важливо вчасно підтримати імунну систему рослин, дати поштовх ростовим процесам і включити внутрішні резерви рослинного організму для подолання стресових факторів, пов'язаних з погодними умовами.


Для реанімації пошкоджених  польових культур після негативного впливу низьких температур рекомендуємо застосовувати препарат Зеребра Агро.  При використанні Зеребра Агро - стимулятору росту з бактерицидним та фунгіцидним ефектами, підвищується стійкість рослин до несприятливих умов: заморозків, похолодання, посухи. Зеребра Агро стимулює ростові та біологічні процеси рослин, посилює енергетичний обмін в тканинах, завдяки чому рослини швидше відновлюють свої захисні функції.


Лігногумат - безбаластний гуміновий стимулятор росту рослин з антистресовими властивостями. Обробка Лігногуматом перед заморозками сприяє накопиченню цукру в тканинах рослини, збільшується кількість зв'язаної та зменшується кількість вільної води. При обробці вже пошкоджених рослин Лігногумат активує клітинний метаболізм і регенеративні процеси в рослині, сприяє нарощуванню нової листової маси, яка в подальшому формує урожай.


Також можна застосовувати препарат Альбіт. Альбіт - унікальний поліфункціональний препарат: антидот, антистресант, біофунгіцид, імунізуючої  дії і стимулятор росту рослин. Рослини, оброблені Альбітом, краще переносять низькі температури, заморозки, різкі коливання температур. Препарат підвищує стійкість рослин до заморозків і поліпшує перезимівлю озимих.


Рекомендуємо до цих препаратів додавати при кожній обробці Гідролип тому, що він є природним полісахаридним антифризом. Діюча речовина препарату накопичується в клітинах рослин, цукри підвищують концентрацію клітинного соку і знижують водний потенціал.


Серед новинок компанії, рекомендуємо для попередження весняних заморозків Верно Cu30 + Zn30 - мінеральне мідно-цинкове добриво, що складається з мікронізованних частинок міді і цинку. Унікальна комбінація (Cu + Zn) поживних речовин в ВЕРНО FG стимулює фізіологічні процеси в рослинах, відповідальні за ріст і розвиток коренів і наземної частини рослин. Великою перевагою Верно є те, що до його складу входить цинк (300 г/кг). Цинк бере участь у синтезі хлорофілу, білків і вітамінів, входить до складу ферментів, регулює вуглеводний обмін. При дефіциті цинку порушується азотний обмін і синтез білків. Також цинк покращує запилення і допомагає рослині пережити несприятливі фактори навколишнього середовища: заморозки, посухи, спеку та ін.

Весняні заморозки

Рекомендовані препарати

Технологія застосування

Альбіт 0,03-0,06 л/га Профілактичні обробки посівів по вегетації.
Лігногумат 0,150-0,75 л/га Профілактичні обробки посівів по вегетації.
Зеребра Агро 0,1 л/га Профілактичні обробки посівів по вегетації.

Особливості застосування

Альбіт, Зеребра Агро, Лігногумат сумісні з хімічними пестицидами і добривами.

Альбіт, Зеребра Агро несумісні з препаратами, які містять живі мікроорганізми.

При застосуванні Зеребра Агро необхідно дотримуватися порядку додавання компонентів в бакову суміш.

При додаванні Зеребра Агро в бакову суміш необхідна перевірка на фізико-хімічну сумісність компонентів.

Лігногумат повністю розчиняється і при обприскуванні і не відбувається «забивання» форсунок.

Лігногумат доцільно вносити безпосередньо в робочий розчин або бакову суміш.

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити