googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Традиційні та інноваційні технології розкладання рослинних решток

У пресі дуже багато вже писалося про те, як можна швидко і ефективно розкласти рослинні рештки. Прихильники традиційної технології наполягають, що краще дати азотні добрива і органіка розкладеться сама, або ще гірший варіант - спалити рослинні рештки, щоб вони не заважали оранці. Більш просунуті аграрії все більше уваги стали приділяти деструкторам органічних решток. Нині їх величезне різноманіття на ринку України. Для ефективної роботи деструкторів стерні насамперед потрібні волога, відповідна температура, рівномірно подрібнені рослинні рештки та  обов’язково азотні добрива.

Компанія Родоніт пропонує Вам інноваційну технологію, яка прискорює деструкцію рослинних решток зернових та технічних культур до гумусоподібних речовин без застосування мінеральних азотних добрив.

Технологія полягає у внесенні (обприскуванні) на рослинні рештки (солому і стерню зернових культур, післяжнивні рештки кукурудзи, соняшнику, цукрових буряків та інших с/г культур) препарат Ризобакт СП Гуміфікатор, який містить у своєму складі поживне середовище, яке активізує діяльність мікроорганізмів - целюлозо і лігнінрозкладаючих, азотфіксуючих бактерій.

Цей агроприйом дозволяє розкласти від 1 до 3 т/га сухих рослинних решток, а інші зробить ламкими при найменшому механічному впливі. Чим більш подрібнені рослинні рештки, тим швидше йде процес їх розкладання. Патогенна мікрофлора, в тому числі цвілеві гриби - основні джерела мікотоксинів, буде пригнічена ​​за рахунок розвитку на рештках корисних мікроорганізмів. Використання Ризобакту Гуміфікатору дозволяє активізувати природну фіксацію атмосферного азоту, тому на розкладання рослинних залишків не витрачається грунтовий азот і не потрібен мінеральний.

 

Порівняльна схема технологій розкладання рослинних рештокНазва технології

Типова  технологія

Біологізована  технологія

Біотехнологія Гуміфікації рослинних решток

Елементи технології

Мінеральні добрива

Мін. добрива + Деструктор

Ризобакт СП Гуміфікатор

Азотні добрива від, кг/га          

КАС 80 кг/га

КАС 30 кг/га

КАС 0 кг/га

Витрати коштів на азотні добрива, грн/га

від 480

 від 180

0

Деструктори, Гуміфікатор, л/га

0

від 1,5 до 3,0 л/га

від 1,5 до 3,0 л/га

Витрати коштів на деструктори та Гуміфікатор, грн/га

0

від 270 грн/га

від 330 грн/га

Загальні витрати на технологію, грн/га

від 480 грн/га

від 450 грн/га

від 330 грн/га

Порівнявши традиційні та інноваційну технології гуміфікації рослинних решток ви економите від 120 грн на кожному гектарі, а ще й отримуєте додатковий бонус від застосування саме препарату Ризобакт Гуміфікатор.


 
  

Додатковий бонус від застосування технології Гуміфікація рослинних решток


Елементи технології

Мінеральні добрива

Мін. добрива + Деструктор

Ризобакт СП Гуміфікатор

Надходить  вуглецю в ґрунт, %

2-3%

15-20%

80-90%

Додаткова азотфіксація,   N2 кг/га

Немає

2-5 кг/га

150-250 кг/га

Підвищення урожайності наступної культури сівозміни, %

0

в середньому 1,5 ц/га

в середньому 3,0 ц/га

Прибуток від підвищення урожайності наступної культури сівозміни, грн/га

0,00

900,00⃰

1800,00⃰

прибуток розраховано (пшениця озима, ціна 6000 грн/т)

 

Технологія гуміфікації з Препаратом Ризобакт Гуміфікатор є найбільш економічно вигідною, ефективною з усіх існуючих технологій роботи з рослинними залишками.

 

Застосовуючи Ризобакт СП "Гуміфікатор" Ви зможете:

1.     Поліпшити фітосанітарний стан ґрунту. Мікроміцети Penicillium spp., що входять до складу препарату здатні виробляти природні речовини, які перешкоджають розмноженню патогенних мікроорганізмів. Крім того, завдяки багатокомпонентному складу і дії на рослинні рештки, Ризобакт СП "Гуміфікатор" активізує "рідну" мікробіоту ґрунту, запускаючи процес просторового витіснення патогенної мікрофлори - корисною.

 

2.     Отримати безкоштовне високогуматизоване органічне добриво. Технологія гуміфікації рослинних решток від ПП Родоніт забезпечує закріплення органічного вуглецю та накопичення в ґрунті NPK та мікроелементів з рослин за допомогою ризосферних мікроорганізмів.  Завдяки цій технології відбувається перетворення недоступних форм елементів живлення в доступні, і утворюється 0,5-3,0 т/га високогуматизованого органічного добрива (залежно від культури та маси рослинних решток).

 

3.     Забезпечите якісне розкладання пожнивних решток без азотних добрив. Ця технологія дозволяє зробити їх ламкими при найменшому механічному впливі та за 4-6 місяців, без застосування азотних добрив розкласти 4 т/га і більше соломи. У біотехнології гуміфікації не використовується мінеральний азот. Джерело азоту -  природна  фіксація атмосферного  азоту мікроорганізмами-азотфіксаторами, що входять до складу Ризобакт СП "Гуміфікатор", а також під його дією відбувається активізація у ґрунті вільноживучих азотфіксуючих бактерій.

 

Слід не забувати, що важливою особливістю технології гуміфікації рослинних решток є те, що вона має післядію впродовж декількох років. Мікрофлора ґрунту, яка збільшилась та активізувалась, продовжує відновлювати структуру ґрунту і сприяє підвищенню урожайності наступних культур.

ВПРОВАДЖУЙТЕ ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ! БУДЬТЕ ПЕРШОВІДКРИВАЧАМИ!

ПОТУРБУЙТЕСЬ ПРО РОДЮЧІСТЬ  ВАШИХ ГРУНТІВ - ЗАСТОСУВАВШИ ТЕХНОЛОГІЮ ГУМІФІКАЦІЇ ПОЖНИВНИХ РЕШТОК З ПРЕПАРАТОМ РИЗОБАКТ ГУМІФІКАТОР!

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити