googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Срібло на захисті здорового врожаю

Незвично тепла зима і практично відсутність опадів спричинили недостатній запас вологи в ґрунті. Це кидає нові виклики в боротьбі за збереження врожаю. В таких майже екстремальних умовах аграрії змушені робити все можливе, щоб оптимізувати затрати та отримати достойний врожай.

 

Які ж заходи мають бути застосовані для вирішення цієї проблеми?

Перш за все, підкормка азотними добривами (КАС) ози­мих по мерзлоталому ґрунту з додаванням препарату Лігногумат. Це забезпечить найкращий вихід рослини після цього­річної несприятливої зими, а також краще засвоєння пожив­них речовин за рахунок швидкої мобілізації обмінних проце­сів. А значить, гарантує продуктивну закладку врожаю. Цей прийом також дозволить вам зменшити втрати азот­них добрив, адже вони будуть інтенсивніше поглинатися рос­линою. І бонусом ви отримуєте більш розгалужену кореневу систему за рахунок ростостимулюючих особливостей впливу фульвогумінового комплексу Лігногумату на озиму культуру.

На полях ми відпрацювали норми застосування від 0,5 л на га при зменшенні норми КАС 32 на 20-25% зі збереженням врожайності.

Другий, але не менш важливий крок, - передпосівна об­робка насіння ярих культур. Саме вона закладає потужний фундамент майбутнього врожаю і вже давно стала абсолют­ною необхідністю аграрного процесу. Поєднання комплексу системи захисту насіння та системи живлення разом з пре­паратами Лігногумат та Зеребра Агро від компанії Родоніт дасть потужний заряд для вашого майбутнього врожаю. Ми провели багато дослідів, знайшовши досконалу формулу, яка поєднує ці два препарати і дає максимальний ефект при міні­мальних затратах. Обидва продукти дуже добре зарекоменду­вали себе і підтвердили свою ефективність у боротьбі зі стре­сами та хворобами рослин.

Ось як це поєднання працює на практиці. Фульвогуміновий комплекс препарату Лігногумат впливає на енергію про­ростання та швидкість росту рослини, а колоїдне срібло у складі Зеребра Агро підсилює фунгіцидну дію протруювачів і стимулює виробку ауксинів - фітогормонів росту. Це забез­печує інтенсивний ріст і захист від хвороб вже на ранніх ета­пах розвитку рослини.

Схема роботи цих препаратів добре вписується в біль­шість схем господарств, в тому числі вони сумісні з більшіс­тю пестицидів.

Оптимальна схема обробки насіння зернових колосових: в бакову суміш разом з протруйником рекомендуємо вносити Зеребра Агро 0,1 л/т + Лігногумат БМ 0,5-0,75 л/т

   

    Три ефекти від застосування Зеребра Агро + Лігногумат:

 Результати застосування Зеребра Агро та Лігногумат на площах ДП «Агрофірма «Байс-Агро» ТОВ «Агропосівна компанія» (2019 р.)

 

Для обробки насіння ячменю ярого, сорту Explorer, засто­совували Зеребра Агро в нормі 0,1 л/т та Лігногумат 0,5 л/т, що дозволило досягти більш високої схожості та рівномірності сходів. В процесі проведення дослідів одразу було помітно на­віть візуально, що у рослин більш активно розвинена корене­ва система, а значить і більша площа живлення. В кінцевому підсумку це позитивно позначилося на врожайності.

В цілому, приріст урожаю від застосування обробки насін­ня та 2 обробок по вегетації препаратами - Зеребра Агро та Лігногумат БМ склав 7,7% (базова врожайність 40,86 ц/га).


Гектарна вартість обробки насіння зернових колосових: Зеребра Агро - 33 грн/га;  Лігногумат БМ - 24 грн/га.

Лігногумат - високоефективний безбаластний гуміновий препарат з високим вмістом фульвових кислот, стимулятор росту, антистресант. Представлений на ринку України вже понад 10 років. Його ефективність
доведена не тільки багаторічними дослідами, але й практичним застосуванням на тисячах гектарів українських полів.

Зеребра Агро - унікальний стимулятор росту з бактерицидним та фунгіцидним ефектом на основі колоїдного срібла. Ця діюча речовина вперше в світі зареєстрована для рослинництва! Це єдиний на сьогодні препарат на ринку, який посилює дію фунгіцидів (за рахунок антисептичних властивостей срібла, яке працює і як контактний, і як системний фунгіцид) і стимулює проростання насінини, збільшуючи вироблення гетерогенних фітогормонів,
зокрема, ауксинів.

 

БАЖАЮ ВАМ ДРУЖНІХ СХОДІВ,ЗДОРОВИХ РОСЛИН ТА ЩЕДРОГО ВРОЖАЮ!

Спробуйте і переконайтеся: з Зеребра Агро ви оптимізуєте свої витрати на фунгіциди!

 

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити