googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14
Ризобакт "Гуміфікатор"

Ризобакт "Гуміфікатор"

5 4
Комплексний біотехнологічний препарат для оптимізації процесів біотрансформації рослинних залишків у гумус.

Уникальність препарату: Використання Ризобакту СП "Гуміфікатору" за 4-6 місяців без використання азотних добрив додаткову розкладає 4 т/га і більше соломи (та інших рослинних залишків), а інші зробити ламкими при найменшому механічному впливі, зберегти і закріпити в ґрунті елементи живлення з рослинних залишків : органічний вуглець, NPK і мікроелементи.

Клас небезпеки: 4 (мало небезпечна речовина)

Форма випуску, упаковка: Каністра 10 л.

Термін придатності: 3 роки від дати виготовлення

Дізнатись ціну

Застосування

Опис продукту

Діюча речовина препарату
Бактерії штамів Penicillium sp., що мають поліфункціональні властивості, Micrococcus luteus, що маютьь каталазну активність і здійснюють трансформацію рослинних залишків природного походження.
Застосування
Біотрансформація рослинних решток зернових, зернобобових, технічних та інших культур в гумус шляхом активізації мікробних угруповань ґрунту (целюлозо- і лігнінразлагающіх, азотфіксуючих бактерій і т.д.).
Методи застосування
Обприскування рослинних решток.
Механізм дії
Полягає в сприянні розвитку спеціалізованих видів мікроорганізмів, що забезпечують спрямовану трансформацію решток культурних рослин в гумусові речовини в ґрунті, завдяки чому поліпшуються умови харчування культурних рослин і стан ґрунту.
Регламент застосування
Препарат вносять шляхом обприскування подрібнених або неподрібнених рослинних залишків при температурах +3 -4°С восени або навесні із закладенням в ґрунт або без неї. Максимальна інтенсивність процесу гуміфікації досягається при розмірах рослинних залишків 2-5 см і неглибокої закладенні в ґрунт (до 6 см). Слід уникати впливу прямих сонячних променів на препарат, тобто обробки бажано проводити в похмуру погоду вранці або ввечері.

Норма витрати препарату - 1,5 - 3,0 л/га.

Норма витрати робочого розчину - не менше 200 л/га, в посушливих умовах - не менше 300 л/га.
Переваги

Сприяє підвищенню вмісту гумусу і поліпшує структуру ґрунту, забезпечує відновлення мікробіоценозу ґрунту і підвищення його мікробіологічної активності;

Дозволяє активізувати природну фіксацію атмосферного азоту, завдяки чому на розкладання рослинних залишків не витрачається азот зґ;

Сприяє збільшенню вмісту рухомих форм фосфору і обмінного калію в ґрунті, розмноженню черв'яків і корисних мікроорганізмів;

Перешкоджає розвитку хвороб рослин завдяки розвитку корисних мікроорганізмів, просторового витіснення патогенів та виділенню природних антибіотиків;

Сприяє підвищенню врожайності наступних культур за рахунок додаткового харчування і мульчі, що запобігає ерозії, втрату вологи, ріст бур'янів.

Особливості застосування
У складі препарату присутні бактерії-азотфіксатори, тому вносити азотні добрива в суміш з Ризобактом СП "Гуміфікатором" недоречно. Препарат не втрачає своєї ефективності в умовах дефіциту вологи в ґрунті і підходить для застосування в зонах недостатньої зволоженості. Ризобакт СП "Гуміфікатор" також застосовують на пожнивних залишках без подальшої заробки в ґрунт в технологіях no-till і mini-till.
Умови зберігання
Препарат зберігають в заводській упаковці в сухих, захищених від атмосферних опадів складських приміщеннях при температурі від 20 ° С до + 25 ° С.

Вирішує проблеми

Трансформує рослинні залишки в гумус.
Без застосування азотних добрив за 4-6 місяців додатково розкладається 4 т/га соломи, а інші стають ламкими при найменшому механічному впливі, зберігаються елементи живлення в ґрунті: вуглець, NPK і мікроелементи.
Заощаджує кошти і ресурси.
Здешевлюється розкладання залишків за рахунок відмови від використання мінеральних добрив і закладення залишків. Знижуються витрати на ЗЗР за рахунок поширення корисної мікрофлори і гноблення патогенних мікроорганізмів.
Покращує екологічний стан ґрунтів.
Мульча зберігає ґрунтову вологу, запобігає ерозії і проростання бур'янів. Поліпшується структура ґрунтів, підвищується вміст гумусу, рухомих форм фосфору і обмінного калію.
Не потребує додаткових дій.
Після внесення препарату рослинні залишки не вимагають закладення в ґрунт. Необмежений доступ кисню, сонячне тепло, волога забезпечують життєдіяльність внесених мікроорганізмів.

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити