googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Компанія "Родоніт" у студії AgroFM

                                                                                       

                                                                                                                       

Стимулятори росту стануть у нагоді сучасним агрономам!

Використовуючи той чи інший стимулятор, можна отримати абсолютно різні результати. Крім того, необхідно коректне, пофазове і чисто "рецептурне" використання, аби отримати вагомий результат. Але що цікаво, застосовуючи подібні препарати, ви завжди отримаєте позитивні зміни.

За словами Олега Дубини, директора з розвитку компанії «Родоніт», зараз у світі спостерігається тенденція значного підвищення попиту на стимулятори росту рослин, а саме на біологічні препарати

Хоча й деякі агрономи скептично ставляться до цих препаратів, але наука не стоїть на місці і технології вирощування постійно йдуть вперед.


Гумінові препарати – основна частина ринку стимуляторів росту у світі і якраз у портфелі компанії «Родоніт» є унікальний і надзвичайно ефективний «Лігногумат» – що користується дуже високим попитом серед агровиробників.

Якщо ви хочете забезпечити польовим культурам надійну бактерицидну і фунгіцидну профілактику, підвищити їх імунітет, опірність до захворювань, збільшити врожайність і при цьому істотно заощадити?


Тоді «Зеребра Агро» - саме те, що вам необхідно! Колоїдне срібло – це перша нова діюча речовина на ринку за останні 20 років. Це потужний імунізатор і бактерицид.

«Зеребра Агро», як і всі інші стимулятори росту, знижує ризики від абіотичних стресів, (кліматичних), людського фактору (помилки при роботі з СЗР і добривами).

І тільки «Зеребра Агро» нівелює ризики фітопатогеннів характеру, забезпечує профілактику рослин від грибних і бактеріальних захворювань і володіє додатковим фунгіцидними і бактерицидними ефектами.

Подробиці слухайте та дивіться в інтерв'ю з Олегом Дубиною, директором з розвитку компанії «Родоніт» 5 березня на Агро фм

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити