googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Розтріскування стручків


Для всіх культур, що утворюють насіння в стручках (соя, горох, ріпак, гірчиця, люцерна) існує проблема неодночасного дозрівання, розтріскування перших дозрілих стручків і осипання врожаю.


Втрати найціннішого насіння становлять від 15 до 45% врожаю!


Обприскування посівів ріпаку та подібних культур перед дозріванням препаратом Гідролип за рахунок склеювання стулок стручків дозволяє ці дорогоцінні втрати усунути!


Обробка біоклеєм Гідролип за 3-4 тижні до збирання урожаю дозволить підклеїти стручки ріпаку без застосовування десикантів. Плівка Гідролипу на ще зелених стручках не завадить їм природно дозріти і висохнути, перші засохлі стручки дочекаються дозрівання решти врожаю і ви уникнете втрат. Обробка цим біоклеєм обійдеться набагато дешевше і буде ефективнішою, ніж відомі імпортні препарати для підклеювання стручків.


Як відбувається підклеювання ріпаку Гідролипом?


Розчин препарату, нанесений на стручки, позбавляє їх природної пружності, створює водопроникну плівку, яка не змивається дощем і запобігає розтріскуванню та висипанню насіння. Плівка є еластичною і може розтягуватися у процесі росту стручка.

Для досягнення максимального ефекту Гідролип доцільно використовувати на початку дозрівання ріпаку, коли помітні перші його ознаки, а саме, коли половина стручків змінила колір з темно-зеленого на світло-зелений. Також, можливий контроль за осипанням, коли стручки хоча і жовті, проте все ще сирі і гнучкі і можуть бути зігнуті в коло без розтріскування.


Розтріскування стручків

Рекомендовані препарати

Технологія застосування

Гідролип 1,2-1,5 л/га при наземній обробці та авіаобробці

Особливості застосування

Не проявляє токсичності на культуру.

Екологічно безпечний для навколишнього середовища.

Вже через півгодини після застосування не змивається дощем.

Високорентабельний та ефективний.

Запобігає втратам врожаю.

Дозволяє зібрати однорідне дозріле зерно.

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити