googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Про компанію

Перейшовши 20-річний рубіж,  компанія «Родоніт» відкриває нові горизонти діяльності.    

Після створення компанія була націлена на продаж продукції різного плану. Були важкі часи – перебудова,  нікому невідома компанія… Треба було виживати та розвиватись. То й продавали все, на що був покупець.Але з ходом розвитку зміщувались акценти та визначались пріорітети.

Сьогодні основним напрямком для компанії «Родоніт» є аграрний.


За два десятиріччя ми зібрали для аграріїв місткий портфель продукції з понад 20 найменувань, де «Родоніт» є реєстрантом. Частина продуктів – наше власне виробництво, деякі виробляються на аутсорсингу, частина – імпортні за ексклюзивними контактами і придбати їх можна тільки у нас.

Препарати нашої компанії дозволяють отримувати більш екологічну продукцію та вищі прибутки. Розумні ціни на наші товари та високий ефект від їх застосування – це найкращий аргумент для аграріїв.


Компанія «Родоніт» завжди орієнтована на інновації.  Ми знаходимось в постійному пошуку нових продуктів та прогресивних, екологічних технологій.

Проект «Еко - Поле», Технологія «Три-Е», «Технологія управління рослинними рештками»  – це програми ПП «Родоніт», скеровані на оптимізацію витрат, підвищення урожайності та  якості сільськогосподарської продукції, відновлення родючості ґрунтів та збереження довкілля.

Наука – вагомий складовий елемент у нашій роботі. Ми співпрацюємо з науковими підрозділами наших партнерів і постачальників. Наші науковці – це фахівці з глибокою компетенцією в агрономії та безпосередньо у продуктах нашої компанії та практиці їх застосування. Щороку ми закладаємо 50-60 науково-виробничих дослідів для того, щоб і надалі забезпечувати наших клієнтів якісними продуктами  для аграрного виробництва.


Компанія «Родоніт» завжди в робочому настрої та динамічному русі.

Спочивати на лаврах – не в стилі «Родоніту».

Шукати, знаходити, допомагати – ось набагато цікавіші заняття. Це наше життя!

Завжди з вами, «Родоніт»


Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити