googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Застосування препаратів на сої

Обробка Альбітом підвищує врожайність сої на 3,2 ц / га (19,6%). Середня біологічна ефективність альбітом проти хвороб сої: фузаріозу - в середньому 61,5%, аскохітозу - 53,3%, септоріозу - 52,1%. Захисна активність альбітом відзначена при рівні поширеності захворювань 6-22%.

Крім підвищення врожаю і стійкості до хвороб, Альбіт підвищує польову схожість насіння (на 2-15%), збільшує відростання пагонів і вегетативну масу, активізує цвітіння, підвищує стійкість рослин до посухи і гербіцидному стресу, підвищує масу 1000 насінин і кількість бобів на рослину.

Рекомендується проводити передпосівний обробіток насіння і обробку по вегетації. Значення двох даних видів обробок для підвищення врожайності і імунізації від хвороб приблизно однаково. Норми витрати препарату: 50 мл / т, 30-40 мл / га. Оброблене насіння повинні перед висівом зберігатися не більше 1 доби. Обприскування посівів альбітом рекомендується проводити в стадії бутонізації.

Ефективно використання Альбіту як антидоту в баковій суміші з післясходовими гербіцидами, згідно з термінами застосування останніх (наприклад, 2 трійчастого листа).


Лігногумат ефективний протягом усієї вегетації, для позакореневого підживлення при спільному застосуванні з добривами. Ідеально поєднується при обробці насіння Інокулянти, підвищуючи ефективність азотфіксації. Доцільно вносити 0,05 кг / га Лігногумат 2-3 рази за вегетацію, в т.ч. і в бакових сумішах з ЗЗР для зниження хімічного навантаження на рослини. Приріст врожайності - від 3,5 ц / та.


Ризобакт СП містить не тільки бульбочкові бактерії, але і ризосферні бактерії (Сorynebacterium sp.), Які підсилюють інокулюють і освіту азотфіксуючих бульбочок на коренях бобових культур, а в стресових умовах (ґрунтова посуха, зниження температури повітря, перезволоження, нестача поживних речовин та інше) забезпечують живлення рослин біологічним азотом, коли з якоїсь причини бульби не утворилися, знизилася їх азотфіксуючих активність або вони відмирають.


Різобакт СП "Гумификатор" + Лігногумат БМ
Різобакт СП "Гумификатор" + Лігногумат БМ
Фітолавін
Фітолавін
Зеребра Агро
Зеребра Агро
Зеребра Агро
Зеребра Агро

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити