Застосування препаратів на зернових культурах
Застосування Альбіту на зернових колосових злаках (пшениця яра та озима, жито, ячмінь), за наявними даними польових дослідів, забезпечує збільшення врожайності на 2,9-10,7 ц / га до контролю, схожості насіння на 1,7-15,6 %, енергії проростання на 5-10%, кущистості на 6,3-56,3%, кількості продуктивних стебел на 8-140 шт. / м². Відбувається посилене утворення вторинних коренів і підвищення довжини кореневої системи в середньому на 0,7 см, збільшення посухостійкості на 10-60%, прискорення термінів проходження фенофаз на 2-10 днів. Оптимізуються також показники структури врожаю: маса 1000 зерен зростає на 0,5-4,1 г, довжина колоса - на 1,1-1,8 см, число зерен в колосі - на 0,5-9 шт. Зниження пустоколосиці в середньому становить 20%. Вміст клейковини в урожаї пшениці збільшується на 0,4-5,1% (в середньому на 2,3%).
Біологічна ефективність Альбіту проти кореневих гнилей зернових становить 14-100%, гельмінтоспоріозу 14-94%, септоріозу 21-100%, бурої іржі 20-91%, борошнистої роси 21-96%, летючої сажки 10-60%, твердої головешки 10- 70%, стебловий іржі 50-87%, сітчастої плямистості 20-94%.
Позакореневе обробки Лігногуматом стимулюють ріст і розвиток рослин, сприяють посиленню процесу фотосинтезу в листі рослин. Комплексні позакореневе обробки дозволяють підвищити врожайність і якість сільськогосподарських культур, в тому числі у зернових культур підвищується вміст клейковини, збільшується кількість зерен в колосі.
Виключно важливе значення має позакореневі обробкі Лігногуматом на початку весняного періоду вегетації (фаза кущіння - колосіння - в тому числі спільно з азотними підживленнями і обробкою гербіцидами), особливо в зв'язку з тим, що зазвичай частина посівів після зимівлі знаходиться в стресовому стані. Застосування Лігногумату в фазу колосіння не тільки дає прибавку врожайності, а й забезпечує підвищення вміст клейковини. В результаті багаторічних досліджень встановлено, що ефект від застосування Лігногумату для позакореневих обробок посівів по ефективності дорівнює азотним підживленням в фази кущіння, трубкування і колосіння, при цьому витрати на кожну обробку Лігногумату в порівнянні з азотним підживленням нижче в 10-20 разів на кожну вкладену гривню без урахування додаткового прибутку, одержуваного в результаті підвищення врожайності та якості продукції.
Ризобакт СП «Гуміфікатор» застосовують по пожнивних залишках культури. Препарат сприяє підвищенню вмісту гумусу, поліпшення структури ґрунту і підвищує врожайність наступних культур.





