googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Застосування препаратів на яблуці

В середньому, за результатами проведених дослідів, обробка Альбітом підвищує урожай яблук на 14,3 ц / га (8,5% до контролю). Альбіт продемонстрував біологічну ефективність проти парші яблуні від 51 до 60% (в середньому 56%). За даними з Чехії біологічна ефективність фунгіцидів проти парші завдяки Альбіту зросла приблизно на 10%. У попередніх дослідах відзначено також імунізуючу дію Альбіту щодо інших захворювань яблуні.

Крім підвищення врожаю і стійкості до хвороб, Альбіт збільшує фотосинтетичну активність листя, збільшує асиміляційну поверхню листя, активізує ростові процеси.

Методика застосування. Альбіт використовується для обприскування дерев. Кратність обробок - від 2 до 5. Рекомендується застосовувати Альбіт в фази: висування суцвіть, рожевий бутон, закінчення цвітіння, «лісовий горіх», «грецький горіх»; також профілактично для імунізації рослин до появи ознак хвороби. Рекомендована норма витрати альбітом 100 мл / га, робочого розчину - 800-1000 л / га. В особистих присадибних господарствах проводять обробки розчином концентрації 1 мл альбітом / 10 л води, з витратою розчину 2-5 л / дерево.


Лігногумат ефективно вносити з фази «зеленого конуса». Найвища ефективність підгодівлі зберігається до фази «волоський горіх». Вносити препарати варто з ЗЗР При багаторазових позакореневих обробках рекомендується вносити Лігногумат 0,05 кг / га при кожній обробці для зниження хімічного навантаження на рослину. Спостерігається потужний синергетичний ефект при застосуванні в бакових сумішах з листовими добривами.


При застосуванні препарату Зеребра Агро збільшується врожайність; підвищується зав'язування плодів, підвищується кількість рослин і продуктивних стебел на м²; зростає маса плода, знижується зараженість рослин хворобами; підвищується стійкість рослин до несприятливих факторів (посуха).

Альбіт + Лігногумат АМ
Альбіт + Лігногумат АМ

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити