googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Застосування препаратів на томаті

Альбіт застосовується на томаті відкритого і закритого грунту як антидот для зниження фітотоксичної дії пестицидів. В середньому, за результатами проведених дослідів, обробка альбітом підвищує урожай плодів томатів на 46,7 ц / га. При обробці Альбітом на тлі загального збільшення врожайності плоди дозрівають дружніше, ніж в контролі і при обробці еталонами. Крім підвищення врожаю, у томатів Альбіт підвищує схожість, збільшує число квіток на рослину, покращує розвиток вегетативних органів, підвищує тургор і стійкість до посухи, прискорює дозрівання плодів, знижує вміст нітратів, підвищує вміст вітаміну С і бета-каротину.

Обробка томатів Альбітом проводиться відповідно до загальних рекомендацій для овочевих культур: передпосівний замочування насіння в раб. розчині концентрації 2 мл / л протягом 3-10 годин і обприскування в фазі 2-3 справжніх листків і через 15 днів після першої обробки.


При застосуванні Лігногумату в період вирощування томата спостерігається більш потужний розвиток оброблених рослин, на 2 тижні раніше настає період плодоношення. Підвищується якість плодів, їх вирівняність і щільність. Застосування Лігногумат значно прискорює адаптацію рослин до критичних умов вирощування, підвищує їх стесостійкість і створює умови для більш повного і ефективного поглинання розчину мінеральних добрив кореневою системою рослин з ґрунту.


В системі захисту овочевих культур від бактеріальних захворювань першорядну роль грають обробки рослин препаратами, що мають бактерицидну дію. До таких препаратів належать Фітолавін і Фітоплазмін. Обидва препарати мають не тільки контактним, але і, що особливо важливо, системною дією. При застосуванні препаратів також відзначається стимулюючу дію діючих речовин препаратів на ріст і розвиток овочевих культур.


Міра Лип
Міра Лип
Mira Life S2
Mira Life S2

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити