googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Застосування препаратів на картоплі

За результатами всіх наявних польових дослідів Альбіт підвищує врожайність картоплі на 13-100 ц / га, в середньому на 34,3 ц / га (20% до контролю). Альбіт збільшує схожість бульб на 3-5%, прискорює появу сходів від декількох днів до тижня, прискорює дозрівання, підвищує якість і товарність врожаю картоплі. Альбіт також знижує ураженість картоплі ризоктониозом (біологічна ефективність 50-68%), альтернаріозом (БЕ 31-59%), макроспориозом (БЕ 60-70%), паршею звичайною (БЕ 30-69%) і фітофторозом (БЕ на бадиллі і бульбах 21-100%).

Фунгіцидна активність Альбіту відзначена при рівні поширеності захворювань 3-79%, розвитку - 1-29%.

Проводять передпосівний обробіток бульб картоплі Альбітом, а також обприскування по вегетації. Найбільшу господарську значимість має обробка картоплі Альбітом по вегетації: дворазове обприскування в фазі бутонізації-змикання рядків і далі з інтервалом 10-15 днів. Препарат не має викорінюють дію відносно патогенів, але обприскування Альбіту дозволяють ефективно імунізувати рослини від фітофторозу (для цього Альбіт застосовують до появи видимих ​​ознак захворювання).

Рекомендована норма витрати Альбіту для дворазового обприскування картоплі становить 50 мл / га (1-2 мл/10 л роб. розчину): 1-е - у фазі бутонізації-змикання рядків, 2-е - через 10-15 днів після першого обприскування. Витрата - 300-400 л/га. Для імунізації рослин в умовах активного розвитку хвороб число обприскувань Альбітом можна збільшити до 4 (з інтервалом 10-15 днів); в такому випадку доцільно чергувати обприскування з обробками фунгіцидами прямої дії. 2-е і наступні обприскування Альбітом проводяться тільки за умови проведення попередніх рекомендованих обробок.

Повної реалізації потенціалу препарату можна досягти, якщо вегетативним обробкам передуватиме обробка бульб розчином Альбіту перед посадкою (витрата робочого розчину - 10 л/т). Бульби умочують в робочий розчин (витрата Альбіту 100 мл/т, робочого розчину 10 мл/л) не більше ніж за добу до висіву. Можна проводити обробку НЕ умочуванням бульб, а розпиленням робочого розчину з концентрацією 0,5-1% (5-10 мл на літр води). Обробка бульб Альбітом дозволяє підвищити ефективність протруєння бульб проти парші та ризоктоніозу, при цьому може бути використані половинні дози фунгіцидних протруйників. Збільшується схожість, стійкість до фітофторозу, рослини отримують потужний імпульс стимуляції росту, починаючи з самих ранніх етапів розвитку.


Альбіт + Лігногумат АМ
Альбіт + Лігногумат АМ

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити