googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Застосування препаратів на капусті

Обробка Альбітом підвищує загальну врожайність капусти на 37,1-83,3 ц/га (в середньому на 12% до контролю), середню масу качана, збільшує вирівняність і товарність продукції, підвищує енергію проростання насіння на 3-7%, покращує якість розсади : збільшення маси розсади в середньому на 11,5%, висоти - на 21,5%.

Альбіт знижує загибель капустяної розсади від чорної ніжки (БЕ 20-40%), знижує ураженість посівів судинним бактеріозом (БЕ 34-100%). Фунгіцидна активність Альбіту відзначена при рівні поширеності захворювань 4-13%.

Для максимального ефекту препарату на капусті білокачанної рекомендується проводити передпосівний замочування насіння і 2-3 обробки по вегетації. Обприскування проводиться в фазі 3-5 справжніх листків (приживання розсади) і наступні з інтервалом в 2 тижні.

Під час вегетативних обробок Альбіт можна використовувати в баковій суміші з інсектицидами в ході планових обробок проти хрестоцвітих блішок, капустяної мухи і попелиці, гусениць лускокрилих і т. д.

Обробку пекінської капусти Альбітом проводять так само, як білокачанну капусту.

Застосування Лігногумату на капусті стимулює зростання і розвиток рослин підвищує їх врожайність і якість вирощуваної продукції.


Від бактеріозів на капусті особливо ефективний Фітолавін - при поливі розсади (і на ранніх стадіях при прямому посіві), при посадці рослин на постійне місце - полив в лунки (0,02% розчин) і після висадки рослин на постійне місце (кореневі підживлення) до початку утворення качанів.

Лігногумат АМ
Лігногумат АМ

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити