googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

ПРЕПАРАТИ СЕРІЇ «МІРА» НА ОСНОВІ ГІДРОГЕЛЯ

Компанія Родоніт створила нову лінійку препаратів серії «Міра» на основі гуматів і натуральних полісахаридів.


Гелеві гуматизовані біостимулятори ТМ «Міра» - це композиція біологічно активних речовин: полісахаридів природного походження з амінокислотами, фітогормонами, хітозаном, фульвовими і низькомолекулярними органічними кислотами (30-40%), гуміновими кислотами (60-70%), набором мікро- і макроелементів .


Розроблено три модифікації препаратів ТМ «Міра»:

Мira Лип - препарат для підвищення врожайності культур з властивостями термопротектором і прилипачів.

Мira LIFE S1 - багатокомпонентний стимулятор росту рослин на основі гідрогелю для обробки насіння та позакореневих обробок із захисним ефектом.

Мira LIFE S2 - багатокомпонентний стимулятор росту для позакореневого обробок рослин з посиленими антидотними і антистресовими властивостями.


Препарати ТМ «Міра» - це три в одному:

- Гумат з деревини

- Гідрогель з полісахаридів

- Композиція біологічно активних речовин з витяжок рослинної сировини


Купуючи один продукт за доступною ціною, ви отримаєте препарат, який замінює гумати, прилипачі, ПАРи та кондиціонери води, а значить, заощадите кошти на покупку ще двох-трьох супутніх препаратів

                                                                                                                                                         

У чому принципова відмінність препаратів ТМ «Міра":

 - від інших стимуляторів росту (на основі або чистих амінокислот, фітогормонів, гуматів): є біологічно активним гуматизованим гідрогелем природного походження, потужним прилипачем. Наявність в складі біологічно активної сірки, набору елементів живлення і натуральних фульвокислот у великій кількості (30-40%).

- від кондиціонерів води: підвищують ефективність роботи ЗЗР без зміни рН робочого розчину і при цьому мають ряд інших цінних властивостей (гідрогель, потужний стимулятор і прилипач, імуномодулятор).

- від ПАР та інших прилипачів: збільшують утримання і проникнення ЗЗР в рослини без розчинення воскового захисного шару на поверхні рослин, який є природним бар'єром для проникнення інфекцій (патогенів). Завдяки властивостям гідрогелю препарати утворюють водо- і газопроникну плівку на поверхні рослин, яка при необхідності накопичує вологу з повітря, і вже через 30 хвилин після проведення обробки не змивається дощем, що забезпечує високоефективну роботу ЗЗР та добрив. Новоутворена плівка витримує до 10 сильних дощів і подовжує період захисної дії ЗЗР.


Досвід застосування препаратів ТМ «Міра» в польових умовах показав, що препарати легко вбудовуються в будь-яку технологію і підвищують врожайність с/г культур:

На озимій пшениці. Львівська область. ТОВ "ВІНАЛ АГРО" (Агродженерейшен).

При обробці посівів препаратом Міра Лип (0,2 л/га) у фазі виходу в трубку спільно з фунгіцидом отримали приріст врожайності в 5,0 ц (11.9%) при базовій врожайності 42,0 ц / га.

Чистий прибуток від застосування препарату склав 1936 грн/га.


На кукурудзі. Полтавська область, ТОВ «АФ Дніпроагролан» (Лакігрейн)

Дві обробки по вегетації кукурудзи «Гібрид ПР 38А7» препаратом Мira LIFE  S2 (0,25 л / га) з гербіцидом і Мira LIFE  S2 (0,25 л / га) з МЕ (желатин цинку і марганцю) забезпечили зниження вологості кукурудзи на 1.5 % і приріст врожайності в 3,7 ц (4,65%) при базовій врожайності 79.5 ц / га.

Прибуток від приросту урожайності - 1665,00 грн.

Прибуток від зниження вологості - 561,60 грн.

Чистий прибуток від застосування препарату склав - 2051,60 грн га


Особливо чутливі на препарати ТМ «Міра» овочеві культури.

Херсонська область, ПрАТ "Облагрохім", філія "Агрохімік"

 Результати застосування препаратів ТМ «Міра» при обробці томатів сорту «Діафант 3402» в фазу 2-4 листків спільно з інсектицидом «Кораген» в залежності від модифікації препарату ТМ «Міра»:

- з препаратом Міра Лип (0,25 л/га) одержано приріст урожайності 99,7 ц/га (14,22%), при урожайності на контролі 701,0 ц га.

 Чистий прибуток від застосування препарату склав - 19859,80 грн


- з препаратом Mira Life S1 (0,25л / га) одержано приріст урожайності 150,0 ц / га (21,39%), при урожайності на контролі 701,0 ц / га.

Чистий прибуток від застосування препарату склав - 29887,50 грн.


- з препаратом Mira Life S2 (0,25л / га) одержано приріст урожайності 100,2 ц / га, (14.29%), при урожайності на контролі 701,0 ц / га.

Чистий прибуток від застосування препарату склав - 19952,50 грн.

 Отже, ви змогли переконатися, скільки коштів можна заощадити і, більш того, заробити додатково, якщо застосовувати препарати ТМ «Міра». Зробивши вибір на користь застосування цих препаратів, ви придбаєте впевненість в отриманні стабільно високого врожаю.

Застосувавши препарати ТМ «Миру» Ви переконаєтеся в їх високої ефективності, стабільності дії і побачите результати своєї праці!


Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити