googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

ПЕРЕДПОСІВНА ОБРОБКА НАСІННЯ - ГАРАНТІЯ ВИСОКОГО ВРОЖАЮ

Левова частка підвищення врожайності сільськогосподарських культур залежить від передпосівної обробки насіння, на яку потрібні незначні матеріальні витрати. Інші фактори, що збільшують врожайність вимагають значних вкладень.

ДЛЯ ЯКІСНОЇ ПЕРЕДПОСІВНОЇ ОБРОБКИ НАСІННЯ ПРОПОНУЄТЬСЯ:

Альбіт - комплексний препарат, антидот, біофунгіцид імунізуючої дії і симулятор росту рослин.

Лігногумат - високоефективний, безбаластний гуміновий препарат з високим вмістом фульвових кислот, стимулятор росту з антистресовими властивостями.

 

Обробка насіння Альбітом і Лігногуматом має першочергове значення у підвищенні врожайності всіх сільськогосподарських культур, дозволяє зберегти насіння від стресів, створити сприятливі умови для проростання та розвитку.


Лігногумат покриває поверхню насіння тонкою плівкою, не проникаючи при цьому всередину. Його дія починається лише після висіву насіння в грунт. Плівка розчиняється, утворюючи навколо насіння концентроване поживне середовище. Лігногумат всмоктується насінням при набуханні та при появі проростка, стимулює процес розвитку точок зростання і коренів.

Альбіт за допомогою діючої речовини (полі-β-гідроксимасляна к-та), яка виділена з ґрунтових бактерій, включає механізми імунізації рослин, захищає від комплексу хвороб, посилює мінеральне живлення рослин, покращує перезимівлю (для озимих ), підвищує посухостійкість рослин, значно підвищує врожайність і якість продукції.

   

 ЗАСТОСУВАННЯ НА ЗЕРНОВИХ КОЛОСОВИХ І НА ЦУКРОВИХ БУРЯКАХ

Найбільшу господарське значення застосування Альбіту на ярих зернових культур має обробка насіння (визначає 50-60% ефекту). Також ефективна перша обробка по вегетації (в стадії кущення - виходу в трубку). Друга обробка по вегетації (колосіння-цвітіння) проводиться як доповнення до протруєння насіння та/або першого обприскування, з метою поліпшення якості врожаю. Норми витрати препарату: 40-100 мл/т, 30-40 мл/га. За результатами досліджень біологічна ефективність Альбіту проти борошнистої роси в середньому становить 81,7%, кореневих гнилей - 59,2%, септоріозу - 51,2%, альтернаріозу - 50%, бурої іржі - 46,4%, твердої головні - 79, 0%, летючої сажки - 48,5%, гельмінтоспоріозу -46,4%, фузаріозу колоса - 43,4%, фузаріозу насіння - 40,4%.

Для озимих зернових також важлива перша обробка по вегетації (на стадії кущення - виходу в трубку). Як правило, вона проводиться спільно з гербіцидами після перезимівлі рослин. Рослини, ослаблені перезимівлею, гербіцидом, кореневими гнилями, відгукуються на Альбіт різким збільшенням врожаю (до 10 ц/га в виробничих умовах). Друга обробка в стадії колосіння-цвітіння (як правило, разом з сечовиною і інсектицидами) проводиться для підвищення вмісту клейковини в урожаї на 0,4-5,1% (в середньому на 2,3%).

Велику господарську значність має обробка цукрового буряка Альбітом по вегетації. Так, після обробок Альбітом (0,03 л/га) рослин цукрових буряків у фазі 2-4 справжніх листків,  настання наступної фази росту прискорювалося на 18%. Повторна обробка в фазу змикання рослин підвищила площу асиміляційної поверхні рослин в порівнянні з контролем на 11-23%, масу коренеплоду - на 42,8%. Знизився розвиток церкоспорозу на 26,4-40,9%; борошнистої роси - на 39,4-48,7%. Обробка Альбітом сприяла збільшенню врожаю цукрових буряків на 15-30%. При цьому зазначалося помітне збільшення цукристості коренеплодів.


ЗАСТОСУВАННЯ НА СОНЯШНИКУ

Передпосівна обробка насіння має визначальне значення і для соняшника, а наступні обробки посівів можуть посилити і доповнити її ефект.

Альбіт імунізує рослини проти фомозу (67%), стеблової форми білої (55,8%) і сірої гнилі (66,3%) і, частково, фомопсису.

Лігногумат забезпечує потужний стимулюючий ефект, збагачує насіння енергією, посилює розвиток кореневої системи.

Альбіт з Лігногуматом підвищують схожість насіння на 7-15%, прискорюють цвітіння і дозрівання насіння на 3-10 днів, збільшують діаметр кошика на 1,2-5,0 см, масу 1000 насінин на 2-8 г, вихід олії до 22% .

Обробка насіння соняшнику Лігногуматом БМ 0,75л /т і Альбітом 0,5 л/т з 100% нормою фунгіциду забезпечила підвищення врожайності 3,3 ц/га, а Лігногумат БМ 0,75л/т і Альбіт 0,5 л/т з 50 % нормою фунгіциду - 2,5 ц/га, відповідно до контролю.

Одна обробка посівів соняшнику по вегетації Лігногуматом БМ 1,0 л/га і Альбітом 0,04 л/га з інсектицидом підвищила врожайність на 3,8 ц/га відповідно до контролю.

Після внесення гербіциду Евро-Лайтінг на соняшнику спостерігалися симптоми токсичності рослин: пожовтіння і опіки на краях листя рослин, затримка в зростанні рослин. Обробка припалених посівів соняшнику впродовж 5 діб сумішшю Альбіт 0,04 мл/га + Лігногумат 0,15 г/га дозволила зняти гербіцидний стрес з рослини.

 

ЗАСТОСУВАННЯ НА КУКУРУДЗІ

Включення препаратів Альбіт і Лігногумат в заводську технологію обробки насіння дозволяє забезпечити високий рістстимулюючий ефект починаючи з самих ранніх етапів розвитку рослин, знизити уповільнення схожості під впливом хімічних протруйників, підвищити ефективність вегетативних обробок на 25-40%. Проведені на цій культурі досліди показали, що Альбіт сприяє зростанню врожайності зеленої маси кукурудзи в середньому на 14,7%, зерна - на 11,6%, маси качана - на 3,2-6,2%.

Препарат знижує ураженість рослин гельмінтоспоріозом (біологічна ефективність 42-45%) і пухирчастою головнею ​​(БЕ 39-77%).

Дворазове застосування Лігногумату на вегетуючих рослинах впливає на врожайність пропорційно дозі внесення.

 При внесенні Лігногумату марки АМ в м нормі 50-100-150-200 г/ га отримали приріст врожайності 4,0-8,0-13,0-20,0 ц / га відповідно.


 ЗАСТОСУВАННЯ НА СОЇ

 Антидотний вплив Альбіту на рослини особливо ефективний на сої, яка надзвичайно схильна до токсичного впливу гербіцидних обробок. На даній культурі вони можуть привести до втрати половини врожаю. Більшість гербіцидів, що застосовуються проти дводольних бур'янів в післясходовий період, в суху спекотну погоду викликають сильні опіки і часткову втрату хлорофілу в листі.

Застосування Альбіту в нормі витрати 40 мл/га з післясходовими гербіцидами на сої забезпечувало додатково 3,2 ц/га врожаю (19,1% в порівнянні з використанням чистих гербіцидів).

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити