googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Перспективний підхід до контролю над хворобами рослин та зміцнення фітоімунітету

Стійкість до основних біотичних і абіотичних стресів - одна з основних вимог до сучасних сортів сільськогосподарських культур і технологій їх вирощування. Для досягнення стабільного результату важливо не тільки правильно підібрати насіння, створити ефективну технологічну карту живлення і захисту рослин, але й іти в ногу з часом та застосовувати новинки, екологічно чисті препарати, здатні пробудити і активувати природний захисний потенціал рослин, підвищити врожайність, отримати гідний прибуток і поліпшити екологію.

Такі препарати є - де препарати з елісіторною (імуномоделюючою) дією, здатні індукувати неспецифічну стійкість, стимулювати імунну відповідь в рослинах шляхом активації вироблення антибіотичних речовин, активних форм кисню, фітогормонів, білків, пов’язаних з патогенезом, а також модифікації клітинної стінки рослини.

У зв’язку з масовим застосуванням пестицидів, змінами клімату, поширенням резистентних форм мікроорганізмів та шкідників, дією інших несприятливих факторів рослини постійно знаходяться в умовах біотичного та абіотичного стресу, тому застосування препаратів з елісіторною дією найбільш перспективний, економічний і екологічний спосіб захисту сільгоспкультур, ідо знижує хімічне навантаження на рослини, кінцеву продукцію і навколишнє середовище.

До таких продуктів з елісіторною дією належить препарат нового покоління «Зеребра Агро», з діючою речовиною - колоїдним сріблом, з яким я хочу Вас познайомити.

«Зеребра Агро» - індуктор-провокатор, активізуючи систему захисних механізмів, сприяє максимальній реалізації природного імунного потенціалу рослин.

    «ЗЕРЕБРА АГРО» - ПРЕПАРАТ КОМПЛЕКСНОЇ ДІЇ:

     1. Включає природний механізм біологічного контролю захворювань рослин.

Завдяки елісіторним властивостям колоїдного срібла «Зеребра Агро» є імуностимулятором для рослини, запускає механізм імунної відповіді - включає сигнальні молекули, які здатні максимально швидко мобілізувати потенційні захисні сили організму рослини, сприяючи підвищенню концентрації активних форм кисню в тканинах рослини.

Активні форми кисню є одним з важливих факторів неспецифічного імунітету рослини - вони знижують ймовірність зараження і пригнічують розвиток патогенів. У рослині відбувається відповідна реакція - збільшується потік іонів кальцію в клітині, відбувається лігніфікація клітинних стінок, посилюється метаболізм жирних та інших кислот, які включають регулюючі реакції захисту від патогенних грибів та фітофагів.

Також у багатьох рослинах під впливом колоїдного срібла в складі «Зеребра Агро» збільшується вироблення вторинних метаболітів (поліфенольні, алкалоїдні, терпенові і деякі інші сполуки), що також відіграють важливу роль в захисті рослини від патогенних мікроорганізмів і шкідників. Особливо сильно елісіторна дія препарату проявляється при листових обробках молодих рослин, у яких потенційно більш активна імунна відповідь, ініційована «Зеребра Агро».

2. Володіє прямою фунгіцидною та бактерицидною дією.

Завдяки антисептичним властивостям колоїдного срібла відбувається інгібування і знищення патогенної мікрофлори його частинками, які піддаються повільному окислювальному розчиненню в безпосередній близькості від клітинних стінок бактерій та грибів, на які ці частинки селективно адсорбуються і впродовж тривалого часу вивіль­няють іони срібла, викликаючи загибель патогенів шляхом порушення функціонування транспортних білків клітинної мембрани і метаболізму мікробної клітини. Поступове окислення наночастинок срібла забезпечує пролонговану дію препарату. Особливо сильно пряма фунгібактерицидна дія «Зеребра Агро» проявляється при обробці насіння і бульб розчинами препарату з відносно високою концентрацією.

Більшість патогенних мікроорганізмів не здатні протистояти комплексній дії колоїдного срібла. «Зеребра Агро» захищає рослини від багатьох бактеріальних та грибкових хвороб за умови середнього ступеня розвитку захворювання, підвищує ефективність фунгіцидів, пролонгує імунізацію і захист рослин від хвороб.

«Зеребра Агро» дозволяє знизити кількість хімічних обробок, а значить, і залишкову кількість пестицидів у продукції, зменшивши тим самим забруднення екосистеми.

 

3. «Зеребра Агро» продовжує вегетацію, бореться зі стресом і підвищує врожайність.

Срібло, що входить до складу препарату, збільшує в тканинах рослини концентрацію ауксинів, гормонів росту, за рахунок пригнічення ферментів, що відповідають за окислення ауксинів, завдяки чому спостерігається стимуляція розвитку потужної кореневої системи, яка підвищує коефіцієнт використання вологи і елементів живлення. Посилюється ріст і розвиток рослин, активізується метаболізм, збільшується інтенсивність фотосинтезу і накопичення органічних речовин.

Одночасно, за рахунок блокування етиленових рецепторів сріблом, відбувається зменшення чутливості рослини до етилену, гормону старіння та стресу, тим самим зупиняється передчасне старіння рослини, підвищується стійкість до посухи, заморозків, перепадів температур, засолення та інших стресових факторів. Особливо висока ефектив­ність «Зеребра Агро» в запобіганні стресу, викликаного гербіцидними обробками при спільному застосуванні з гербіцидами, і в знятті стресу при використанні «Зеребра Агро» після застосування гербіцидів.

В результаті підвищується врожайність та якість кінцевої продукції. Отже, срібло впливає на ферментну систему рослини, на гормональний баланс, фітоімунітет та на клітини самих патогенів. Препарат «Зеребра Агро» має унікальну комплексну дію, він ефективний і для стимуляції росту рослин, і для їх захисту.

       «Зеребра Агро» вирішує проблеми комплексної тривалої стійкості до стресових факторів різного похо­дження та забезпечує стабільно високі врожаї!

Застосування «Зеребра Агро» приносить прибуток -на 1 вкладену гривню від 5 до 15 гривень.


Ви ще в цьому році зможете застосувати «Зеребра Агро» на ряді культур та переконатися в розумній силі даного продукту і отримати свій бонус!

Завдяки фунгіцидним і бактерицидним властивостям препарату та його здатності підсилювати дію фунгіцидів, норму витрати останніх можна знизити до нижньої, рекомендованої виробникомбез втрат ефективності та істотно заощадити кошти.

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ!

Переконайтеся на власному досвіді в ефективності ЗЕРЕБРА АГРО

Крім того, що ви переконаєтеся в дії препарату, ви в числі перших будете сприяти поліпшенню екології навколишнього середовища нашої країни і світу, - проблема, яка все гостріше нагадує людству про себе.

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ - оптимальна гектарна вартість - захист від хвороб, економія фунгіцидів - підвищення врожайності та якості продукції - ГАРАНТОВАНИЙ ПРИБУТОК

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити