googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Нові продукти для аграрного ринку – нові можливості

          У цьому році компанія Родоніт виводить на аграрний ринок два нових високоефективних препарати: контактний фунгіцид та мінеральне добриво, які зарекомендували себе у всьому світі, так як виробник цих препаратів досить відома компанія Nordox (Норвегія).

Перша новинка - контактний фунгіцид з профілактичною дією проти широкого спектру грибкових інфекцій та бактеріозів польових і овочевих культур, у відкритому і закритому грунті, на різних плодових  деревах, ягідниках, винограді, квітах та декоративних рослинах  NORDOX 75 WG. Це найбільш концентрований мідьвмісний  фунгіцид на ринку. 75% складу препарату становить чиста біологічно активна мідь.

Для фунгіцидів на основі міді є важливим, на основі якої хімічної форми міді виготовлений фунгіцид (сульфат, оксихлорид, гідроксид тощо), а також  розмір частинок діючої речовини. Біологічно найбільш ефективною з усіх форм міді є оксид міді (NORDOX 75 WG). Саме оксид міді характеризується найшвидшим початком дії на збудника, відмінною персистентністю (стійкістю на рослині) та найвищим рівнем біологічно активних іонів Cu2+ для успішного захисту рослин від патогенів (рис.1).
Nordox 75 WG містить мікронізовані частки оксидів міді, середній розмір яких складає 1,2 мікрона, що забезпечує ефективне покриття, утримання і міцне прилипання до поверхні рослин. Після потрапляння на листя частки міді вступають у взаємодію з вологою та  відбувається  їх повільне вивільнення з поверхні, що забезпечує більш пролонгований захист рослин. Таким чином створюється захисний бар'єр проти грибкових і бактеріальних інфекцій.

 Які ж ще переваги NORDOX 75 WG серед інших фунгіцидів, представлених на аграрному ринку?  Завдяки тому, що до складу  Nordox 75 WG входить 75% чистої міді  у препарату низькі норми витрати препарату і потрібна менша кількість обробок рослин. Це і тривалий та надійний період захисту (до 2 тижнів).  Завдяки малому розміру частинок препарат зберігає ефективність навіть в умовах сильних дощів. Саме тільки Nordox 75 WG можна застосовувати в органічному виробництві (препарат має міжнародний сертифікат).

Друга новинка - іноваційне мінеральне добриво для корекції дефіциту міді та цинку VERNO Cu30 + Zn30.

Аграрії знають, що нестача мікроелементів у відповідні фази розвитку рослин може призвести як до суттєвого зниження врожаю, так і до більшої вразливості рослин щодо хвороб. Саме у VERNO Cu30 + Zn30 поєднано два найбільш важливих, для таких культур, як зернові колосові, кукурудза мікроелементи – цинк та мідь. Як ви знаєте, цинк сприяє нагромадженню фітогормону ауксину та необхідний для росту міжвузлів у рослині. Цинк впливає на стабільність клітинних мембран, запилення та життєздатність насіння. Мідь бере участь стимулює зрілість пилку та ріст пилкової трубки, відіграючи таким чином ключову роль у формуванні квітів та насіння.

Застосовуючи добриво VERNO Cu30 + Zn30 ви отримуєте продукт високого рівня якості та чистоти, який повністю задовільняє потреби рослин у цих мікроелементах. Ще й отримуєте, як додатковий бонус, оптимізацію витрат на фунгіциди завдяки антибактеріальній та протигрибковій дії міді, зменшення захворювань та, як наслідок, скорочення кількості фунгцидних обробок. Норми використання становить від 0,2 до 0,5 кг/га.

Зустрічайте новинки!!! Переконайтесь на власному досвіді у ефективності препаратів VERNO Cu30 + Zn30 та NORDOX 75 WG.

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити