googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Нові препарати серії "Міра" на основі гідрогелю

На основі базового продукту Гідролипу, який має властивості гідрогелю, компанією Родоніт було створену лінійку препаратів серії «Міра».

Препарати серії «Мірі» - фульвово-гумінові добрива і біостимулятори росту рослин на основі гідрогелю з властивостями плівкоуторююча і прилипачів:

МІРА ЛИП - препарат для підвищення врожайності культур з властивостями термопротектора і прилипача.

Мira LIFE S1 (Міра Лайф С1) - багатокомпонентний стимулятор росту рослин на основі гідрогелю для обробки насіння з захисним ефектом.

Мira LIFE S2 (Міра Лайф С2) - багатокомпонентний стимулятор росту для позакореневого обробок рослин з посиленими антидотними і антистресовими властивостями.

Які продукти можна замінити?

Застосовуючи препарати серії «Мира», ви сміливо можете на свої поля не вносити стимулятори росту, гумати, прилипачі, плівкоутворюючі, кондиціонери води.

У чому принципова відмінність від інших препаратів?

Принципова відмінність від:

1) стимуляторів росту, гуматів - завдяки наявності у великій кількості гумінових і фульвових кислот, збільшують ступінь проникності клітинних мембран, підвищують активність ферментів, вміст хлорофілу і продуктивність фотосинтезу, а також стимулюють дихання, синтез білків, цукрів, амінокислот і вітамінів .

2) кондиціонерів води - повністю замінюють застосування кондиціонера води. Підвищують ефективність роботи ЗЗР без зміни рН робочого розчину.

3) ПАР і ін. прилипачів - на відміну від інших прилипачів є натуральними полісахаридними гідрогелю.

 

 Переваги препаратів серії «Міра»:

- за рахунок властивостей гідрогелю утворюють водо-газопроникних плівку, яка вже через 30 хв. після обробки не змивається дощем і тим самим забезпечує високоефективну роботи СЗР і добрив.

    - натуральна плівка препаратів днем ​​значно зменшує випаровування вологи з поверхні листя, а вночі з повітря натягує вологу (з туманом, з ранковою росою і дощем).

    - захищає рослини в період вегетації від сонячних опіків, посухи, в'янення, ультрафіолетового випромінювання за рахунок своїх унікальних властивостей гідрогелю.

    - дозволяє проводити обробки рослин пестицидами цілодобово в широкому температурному діапазоні - від + 5 ° С і до + 40 ° С, з однаково високою ефективністю, що незамінне для зон ризикованого землеробства;

- Гуматизована гідрогелева плівка забезпечує повноцінну роботу всіх біологічно активних речовин, ЗЗР, добрив знаходяться в ній;

- гідрогелева плівка витримує до 6 середньостатистичних дощів.

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити