googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

МІРА ЛИП: ЯК ЕФЕКТИВНО ВИВЕСТИ ПОСІВИ ЗІ СТРЕСУ


Затяжне похолодання, низькі запаси вологи у ґрунті на фоні стрімкого підвищення температури спричинили затримку розвитку рослин. Це зумовлює гостру необхідність стимуляції процесів росту кукурудзи, соняшника, сої та інших сільськогосподарських культур.

Щоб компенсувати затримку в рості та активізувати уповільнений похолоданням процес вегетації, у провідних вітчизняних господарствах застосовується препарат Міра Лип.

До його складу входить фульвово-гуміновий препарат Лігногумат, збагачений біологічно активними речовинами та унікальною композицією полісахаридів природного походження.

У чому полягає унікальність Міра Лип?

Завдяки наявності унікальних складових, отриманих із деревини — гумінових, фульвових та інших органічних кислот та органічної сірки, інших біологічно активних речовин та полісахаридів Міра Лип чинить на рослини таку дію:

    підсилює енергетику клітин, збуджуючи мітохондріальні центри;

.    підсилює дихання клітини, що разом зі збудженою енергією дозволяє поліпшити всі основні метаболічні процеси;

     нормалізує дихання клітин завдяки успішній роботі продихів, які використовуються у процесі фотосинтезу і дихання рослин. Завдяки цьому вдень відбувається інтенсивне накопичення поживних речовин, які вночі витрачаються на живлення рослини;

    листове внесення Міра Лип посилює накопичення хлорофілу, який відповідає за поглинання енергії сонця і вироблення органічних речовин для живлення рослини;

    підсилює ростові процеси, а завдяки активізації метаболізму накопичується багато енергії; у свою чергу зростає споживання елементів живлення;

    зростає антистресова активність рослин, вони стійкіше протистоять таким факторам, як нестача чи надлишок сонячної активності, дефіцит вологи, зростання чисельності шкідників, фітотоксичність після внесення засобів захисту рослин.


Останній фактор є особливо важливим, враховуючи посилену потребу у внесенні гербіцидних препаратів, аби проконтролювати бур’яни. Міра Лип дає змогу уникнути так званої гербіцидної ями: коли на 20-30%, а іноді й більше, знижується вміст хлорофілу в листках рослин, оброблених гербіцидами. Завдяки тому, що Міра Лип підвищує вміст хлорофілу, препарат забезпечує пряму антидотну дію: посилюється синтез хлорофілу, його накопичення і відновлюються рослинні сили у клітинах та в листі. Посіви швидше і легше долають стрес.

До складу Міра Лип входить також унікальна композиція полісахаридів природного походження, яка зумовлює захисні властивості препарату. Вже через 30 хвилин після проведення обробітку на поверхні листків утворюється повітро- й водопроникна, мікропориста, еластична, натуральна плівка. Вона накопичує нічну вологу, що є надійним джерелом поверхневої вологи для рослини: Плівка не змивається опадами (витримує 10 і більше дощів) впродовж місяця і більше, що забезпечує високоефективну роботу та пролонгацію дії засобів захисту рослин. Така властивість препарату є надто актуальною за нинішніх погодних умов — через часті дощі ризик змивання чи зниження ефективності засобів захисту рослин досить високий.

Крім того, більшість засобів захисту рослин не можна вносити за високої температури.

І тут у пригоді знову стане препарат Міра Лип, у суміші з яким можна провадити обробітки рослин пестицидами цілодобово в широкому температурному діапазоні — від 5 °С до 35 °С, з однаково високою ефективністю.

А додавання Міра Лип у бакову суміш дає змогу проводити обробітки засобів захисту рослин по вранішній росі.

Застосовуючи Міра Лип, власник господарства може заощадити на гуматах, прилипачах та кондиціонерах води, скоротивши при цьому норми внесення засобів захисту рослин та мікродобрив до 20%.

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ! Переконайтеся на власному досвіді в ефективності роботи препаратів МІРА ЛИП!

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити