googleads
 • +38 (044) 502-31-56
 • +38 (067) 402-44-14
 • Гідролип
 • Гідролип

Гідролип

5 4
Прилипач, гідрогель, біофіксатор, біоклей.

Уникальність препарату:
За рахунок властивостей гідрогелю утворює водо-газопроникну плівку, яка вже через 30 хв після обробки не змивається дощем і тим самим підвищує ефективність обробок ЗЗР і добривами.
Натуральні полісахариди Гідролипу, утворюючи плівку, не ушкоджують захисний восковий наліт на листках рослин і є додатковим бар'єром для інфекцій.
Дозволяє проводити обробки пестицидами цілодобово в широкому температурному діапазоні - від + 5 ° С і до + 40 ° С, з однаково високою ефективністю, що незамінне для зон ризикованого землеробства;
Підвищує посухостійкість рослин, захищає від сонячних опіків, в'янення, ультрафіолетового випромінювання.

Клас небезпеки: 4 (мало небезпечна речовина)

Форма випуску, упаковка: Гідрогель. Каністра 5 л, флакон 1л.

Термін придатності: 2 роки від дати виготовлення

Інструкція до препарату Дізнатись ціну

Застосування

Опис продукту

Діюча речовина препарату
Однорідна гелева маса на основі натуральних екзополісахаридів мікробіологічного синтезу.
Застосування
Використання Гідролипу дозволяє при невеликих витратах вирішити основні проблеми рослинництва: підвищити урожай і його якість, захистити рослини від хвороб і посухи, збільшити ефективність і знизити витрату використовуваних традиційних хімічних пестицидів і добрив.
Методи застосування
Передпосівна обробка насіння, обприскування.
Механізм дії
За рахунок унікальних клейових властивостей препарату вже впродовж 30 хвилин після проведення обробки на поверхні плодів і листя утворюється повітропроникна й водостійка, мікропориста, еластична, натуральна плівка. Плівка на основі унікальної композиції полісахаридів природного походження не перешкоджає газообміну рослин, які не змивається опадами впродовж місяця і більше, є додатковою перешкодою для проникнення фітопатогенів в рослини, гальмуючи процес розвитку бактеріальних і грибкових захворювань. Вона має здатність акумулювати вологу з повітря, завдяки чому Гідролип забезпечує високу ефективність обробок пестицидами, мікроелементами, біопрепаратами.
Регламент застосування


Переваги
 •  Дозволяє скоротити норми витрати ЗЗР на 15% і більше, подовжує період їх захисної дії в 1,5-3 рази;
 •  Незамінний для зон ризикованого землеробства України, бо забезпечує високу ефективність листових підживлень і обробок рослин ЗЗР в широкому температурному діапазоні від + 5⁰С і до +40⁰С;
 •  За рахунок властивостей гідрогелю препарат забезпечує додаткове надходження вологи з повітря;
 •  Дозволяє запобігти втратам врожаю завдяки мобілізації імунної системи, підвищення стійкості рослин до посухи, заморозків і інших стресів;
 •  За рахунок утворення стійкої газо- і водопроникної плівки дозволяє обприскувати цілодобово, не змивається дощем;
 •  Норма витрати Гідролипу не залежить від погодних умов;
 •  Натуральні полісахариди Гідролипу не ушкоджують захисний восковий наліт на листках рослин і є додатковим бар'єром для інфекцій;
 •  Добре розчинний у воді, незалежно від її жорсткості і температури.
Особливості застосування
Препарат перед використанням потрібно ретельно збовтати.
Умови зберігання
Препарат зберігають в заводській упаковці в сухих, захищених від атмосферних опадів складських приміщеннях при температурі від +5 °С до + 35 ° С.

Вирішує проблеми

Ліквідує проблему нестачі вологи.
За рахунок властивостей гідрогелю забезпечує додаткове надходження вологи з повітря, захищає оброблені плоди від висихання і сонячних опіків, зберігає товарний вигляд, покращує товарні якості плодів.
Економить ресурси.
Економить час, паливо і воду під час застосування сучасних економічних обприскувачів з малою витратою рідини (50-100 л/га робочого розчину) без зниження ефективності компонентів бакової суміші.
Чи не змивається дощем.
Не схильний до дії опадів, вже через 30 хвилин після застосування утворюється повітропроникна та водостійка, мікропориста, еластична, натуральна плівка.
Не ушкоджує захисний восковий наліт.
Додатковий бар'єр для інфекцій. Незамінний при роботі з мікробіологічними препаратами (а саме, з інокулянтами), тому що є поживним середовищем для мікроорганізмів.

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити