googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Гідролип - універсальний біологічний прилипач

Про прилипачі відомо всім і все ...

Вони збільшують площу контакту робочих розчинів з поверхнею листа, а значить значно підвищують ефективність спрацьовування компонентів, ЗЗР та елементів живлення.

Робота з традиційними прилипачем на основі ПАР має ряд обмежень: необхідно вгадати погоду, щоб не змило дощем, обробляти в ранкові та вечірні години, щоб не обпалило яскравим сонцем, витримати температурний режим.

Компанія «Родоніт» пропонує Вам універсальний біологічний прилипач «ГІДРОЛИП» нового класу - біологічні плівкоутворюючі пролонгатори на основі гідрогелю з натуральних екзополісахаридів.

Механізм дії цього прилипача принципово відрізняється від механізму дії змочувачів на основі ПАВов, має більш широкий спектр дії і цілий ряд переваг.

За рахунок унікальних клейових властивостей гідрогелю вже протягом 30 хвилин після проведення обробки на поверхні плодів і листя утворюється повітропроникна й водостійка, мікропориста, еластична, натуральна полісахаридна плівка, яка не перешкоджає газообміну рослин, протягом місяця і паче не змивається опадами, є додатковою перешкодою для проникнення патогенів в рослини і тим самим гальмує процеси розвитку бактеріальних і грибкових захворювань.

Плівка має здатність акумулювати вологу з повітря, завдяки чому Гідролип забезпечує високу посухостійкість рослин і високу ефективність обробок пестицидами, мікроелементами, біопрепаратами за рахунок утримання на поверхні рослин робочого розчину і пролонгації його дії накопичується вологою.

ПЕРЕВАГИ ГІДРОЛИПУ:

• природне походження;

• дозволяє обприскувати цілодобово;

• не змивається дощем за рахунок утворення стійкої газо- і водопроникної плівки;

В цьому випадку Гідролип слід застосувати за 3-4 тижні до збирання врожаю в нормі 1,2-1,5 л / га. Обробка цим препаратом обійдеться набагато дешевше, ніж відомими зарубіжними препаратами для підклеювання стручків.

Гідролип дуже ефективний для обробок посівів культур, які втрачають урожай в результаті розтріскування стручків і висипання насіння (ріпак, люцерна, горох та ін.).

Гідролип збереже урожай!

• захищає рослини від сонячних опіків, посухи, в'янення, ультрафіолетового випромінювання за рахунок унікальних властивостей гідрогелю;

• добре розчинний у воді, незалежно від її жорсткості і температури.

• нейтральний, сумісний з усіма добривами, пестицидами, стимуляторами росту, біопрепаратами

• не руйнує поверхневий захисний шар рослин на відміну від прилипачів на основі ПАР;

• незамінний при роботі з мікробіологічними препаратами (зокрема, з інокулянтів), так як пролонгує їх дію і є живильним середовищем для мікроорганізмів;

• на 15% і більше скорочує витрати на ЗЗР за рахунок зниження дози застосування, без втрати ефективності і зменшення кількості хімічних обробок за рахунок пролонгації в 1,5-2 рази дії засобів захисту рослин;

• працює в широкому температурному діапазоні від +5 до 35˚С;

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити