googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14
  • Фітолавін, РК
  • Фітолавін, РК

Фітолавін, РК

5 4
Біопрепарат з антибактеріальною дією для захисту с/г культур від бактеріозів та для підвищення стійкості до грибних захворювань

Про препарат:

Клас небезпеки: 4 (мало небезпечна речовина)

Форма випуску, упаковка: Водорозчинний концентрат. каністра 10л, 1л.

Термін придатності: 1 рік від дати виготовлення

Дізнатись ціну

Застосування

Опис продукту

Діюча речовина препарату
Комплекс стрептотріцінових антибіотиків з переважним вмістом стрептотріцінов Д і С (фітобактеріоміцін), які отримані з висушеної культурального середовища продуцентів Streptomyces lavendulae або Streptomyces griseus.
Застосування
Використовується для боротьби з бактеріальними і грибковими хворобами (кореневі гнилі, м'яка бактеріальна гниль, судинний бактеріоз, бактеріальний рак, верхова гниль, альтернаріоз, бактеріальний опік, моніліоз, парша та ін.) В захищеному і відкритому ґрунті.
Методи застосування
Передпосівна обробка насіння, обприскування, крапельний полив, полив під корінь для профілактики і лікування захворювань.
Механізм дії
Діюча речовина препарату - фітобактеріоміцін пригнічує розмноження і розвиток хвороботворних бактерій і викликає їх загибель. Фітобактеріоміцін блокує біосинтез білку бактерій. Препарат легко проникає в тканини рослин, циркулює в них протягом 10-14 днів, блокує збудників і підвищує здатність рослин протистояти захворюванням.
Регламент застосування


Переваги
  •  Фітолавін має виражену бактерицидну і фунгіцидну дію;
  •  Легко проникає в тканини рослини;
  •   Короткі терміни очікування;
  •   Надає стимулюючу дію на ріст і розвиток рослин.
Особливості застосування
Робочу рідину необхідно готувати безпосередньо перед застосуванням і використовувати повністю в той же день.
Умови зберігання
Препарат зберігають в заводській упаковці в сухих, захищених від атмосферних опадів складських приміщеннях при температурі від +5 ° С до + 30 ° С.

Вирішує проблеми

Дозволяє уникнути втрат врожаю.
Фітолавін запобігає зараженню посівів бактеріальними захворюваннями до кінця вегетації, пригнічує розмноження патогенних грибів і завдяки цьому дозволяє економити кошти на хімічні ЗЗР.
Високоефективний проти небезпечних хвороб.
Судинний, слизовий і пустульний бактеріози, кореневі гнилі, всі види фузаріоз, ризоктоніоз, антракноз, бактеріальний опік, фітофтороз, альтернаріоз, чорна ніжка, бактеріальне в'янення, кутова плямистість огірка і т.і.
Один з кращих препаратів на ринку.
На відміну від хімічних фунгіцидів, Фітолавін не тільки пригнічує розвиток грибних хвороб, але і має чітко виражену бактерицидну і бактеріостатичну дію.
Не чинить токсичної дії.
Діюча речовина не є небезпечним для ентомофагів, комах-запилювачів і самих рослин, завдяки чому Фітолавін може використовуватися практично в будь-фази розвитку рослин.

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити