googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

ДЛЯ ГІДРОЛИПУ - НЕМАЄ ПОГАНОЇ ПОГОДИ!

Про прилипачі відомо всім і все ...

Вони збільшують площу контакту ЗЗР з поверхнею листка, а значить значно підвищують ефективність роботи компонентів робочих розчинів.

Робота з традиційними прилипачами, ад'ювантами, змочувачами на основі ПАР має ряд обмежень: необхідно вгадати погоду, щоб не змило дощем, обробляти в ранкові та вечірні години, щоб не обпалило яскравим сонцем, витримати температурний режим.

Компанія «Родоніт» пропонує Вам універсальний біологічний прилипач «Гідролип» нового класу - біологічний плівкоутворювальний пролонгатор, на основі гідрогелю з натуральних екзополісахаридів.


Механізм дії «Гідролипу» принципово відрізняється від механізму дії прилипачів на основі ПАР, має більш широкий спектр дії і цілий ряд переваг.

За рахунок унікальних клейових властивостей гідрогелю вже впродовж 30 хвилин після проведення обробки на поверхні плодів і листків утворюється повітропроникна й водостійка, мікропориста, еластична, натуральна полісахаридна плівка, яка не перешкоджає газообміну рослин, впродовж місяця і більше не змивається опадами, є додатковою перешкодою для проникнення патогенів в рослини і тим самим пригнічує процеси розвитку бактеріальних і грибкових захворювань.

Плівка має здатність акумулювати вологу з повітря, завдяки чому Гідролип забезпечує високу посухостійкість рослин і високу ефективність обробок пестицидами, мікроелементами, біопрепаратами за рахунок утримання на поверхні рослин робочого розчину і пролонгації його дії  вологою, яка накопичується.


Чим же хороший Гідролип!

Природне походження

· Полісахариди «Гідролипу» не руйнують поверхневий захисний шар рослин на відміну від прилипачів на основі ПАР, тим самим знижуючи ризик проникнення патогенів в рослини;

· Ідеально взаємодіє з мікробіологічними препаратами (зокрема, з інокулянтами), є додатковим живленням для корисних бактерій і продовжує дію препарату на листках рослин до декількох тижнів.

· Не токсичний, незамінний при вирощуванні екологічно безпечної продукції.

· Екологічно безпечний для навколишнього середовища, розкладається в ґрунті впродовж 90 діб, сприяє збереженню та перетворенню всіх поживних елементів грунту в поживні комплекси.


 Температурний і часовий діапазон застосування

· Працює в розширеному температурному діапазоні від +5 до 35˚С;

· Захисна полісахаридна плівка, як термос, створює мікроклімат на поверхні рослин і плодів, оберігаючи їх від втрат вологи, захищаючи від кислотних і лужних дощів, сонячних опіків, посухи, в'янення, ультрафіолетового випромінювання при цьому, не сповільнюючи газообмін і фотосинтез у рослині;

· Дозволяє проводити обробки в будь-який час доби.


 Вплив опадів

· Через 30 хвилин після обробки вже не змивається дощем за рахунок утворення стійкої газо- і водопроникної плівки (витримує до 10 дощів).


 Економічність

· На 15% і більше скорочує витрати на ЗЗР за рахунок зниження норми застосування, без втрати ефективності;

· Зменшує кількість хімічних обробок за рахунок пролонгації в 1,5-2 рази дії засобів захисту рослин;

· Економить на кожній обробці 10-30% витрат і вартості всієї бакової суміші, не знижуючи ефективності обробки і усуваючи погодні ризики!


 Технологічність

· Нейтральний, сумісний з усіма добривами, пестицидами, стимуляторами росту, біопрепаратами;

· Добре розчинний у воді, незалежно від її жорсткості і температури.


 Гідролип збереже урожай


Високоефективний для обробок посівів культур, які втрачають урожай в результаті розтріскування стручків і висипання насіння (ріпак, люцерна, горох та ін.).

В цьому випадку Гідролип слід застосувати за 3-4 тижні до збирання врожаю в нормі 1,2-1,5 л / га. Обробка цим препаратом обійдеться набагато дешевше, ніж відомими зарубіжними препаратами для підклеювання стручків.

Для захисту плодів, ягід і фруктів від розтріскування під час дощів рекомендується обприскування натуральним Гідролипом, який не має токсичного впливу на врожай.


 Тільки застосувавши ГІДРОЛИП ви переконаєтеся на власному досвіді в його високій ефективності і стабільності дії!


Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити