googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Cтимулятор росту для кімнатних рослин

Любителі домашніх квітів знають, як складно вибрати і купити стимулятори росту для кімнатних рослин. Найменувань - безліч, але як знайти найефективніший продукт? Насправді, все досить просто. В першу чергу, потрібно звертати увагу на склад продукту: він повинен бути різноманітним і закривати максимум потреб рослин.

Які бувають стимулятори росту рослин в домашніх умовах?

Стійкість кімнатних квітів до стресів мінімальна. Ледь що - і вони жовтіють, скидають листя, припиняють рости, не цвітуть та ін. Для того, щоб уникнути всіх цих стресів необхідно використовувати препарати, які підтримують кімнатні рослини на різних етапах розвитку. Умовно розділимо їх на кілька груп:

• стимулятори коренеутворення: в першу чергу, ці препарати містять фітогормони. Наприклад, гетероауксин застосовується для розтягування клітинних мембран, що дуже важливо при розвитку кореневої системи.

• стимулятори імунітету кімнатних квітів. Недостатня вологість повітря, огріхи мінерального живлення, дефіцит або, навпаки, надлишок світла ... Все це негативно позначається на «самопочутті» рослин.

• стимулятори цвітіння декоративних культур. Вони покращують процес утворення квіткових бруньок.

Кожен з цих продуктів має певну «аудиторію» і свої особливості. Але істотним недоліком цих препаратів є те, що вони не вирішують широкий комплекс завдань. Можна бути ефективним стимулятором коренеутворення, але при цьому «відставати» по ефективності як стимулятор захисних механізмів. Однак на сучасному ринку є препарати,  які успішно поєднують кілька функцій. Про них і піде мова далі.

Як використовувати стимулятори росту коренів рослин в домашніх умовах

На різних етапах життя рослин їм потрібно широкий спектр речовин, необхідних для нормального розвитку. Відповідними препаратами поливають розсаду; їх використовують для вкорінення живців і для кореневого підживлення вже дорослих «особин»; їх застосовують, якщо на перший план виходить стимуляція цвітіння. Інша справа, що широкий асортимент стимуляторів може поставити в глухий кут навіть досвідчених ботаніків.

Спробуємо розібратися, які складові препаратів гарантують гарний ефект від вирощування кімнатних рослин:

• гумінові і фульвові речовини. Якщо говорити по-науковому, це високомолекулярні азотовмісні органічні кислоти. Простіше кажучи - речовини, які мають потужні антиоксидантні властивості,  які оптимізують «раціон» живлення і підвищують імунітет квіткових рослин;

• мікроелементи. Необхідні при кореневих і листових підживлень; усувають дефіцит найважливіших елементів живлення. Для чого це потрібно? Рослини, в «меню» яких не вистачає окремих мінеральних речовин, не відрізняються стійкістю до стресів. Крім того, вони повільніше формують зелену масу і рідше цвітуть;

• амінокислоти. Будівельний матеріал для білків, які беруть участь абсолютно в усіх етапах життя рослин. Існує білок, який стимулює стійкість зелених організмів до стресу. Білок, який виконує транспортну функцію. Білок, який відповідає за запас енергії ... Словом, без амінокислот декоративним культурам не обійтися; а підживлення ззовні допомагає їм перенаправити власні ресурси на кращий розвиток і цвітіння;

• фітогормональний комплекс. Багато любителів кімнатних квітів замочують насіння і розсаду поливають препаратами, що містять фітогормони. Це прискорює їх розвиток і покращує коренеутворення. Останній пункт дуже важливий, адже коріння - це «насос», який «качає» в рослини необхідну вологу і поживні речовини.

Існує безліч препаратів, що містять окремі «інгредієнти» з даного списку. Але вкрай мало стимуляторів, до складу яких входять діючі речовини, що належать хоча б до двох з перерахованих вище груп. І на одному такому засобі ми зупинимося окремо.

Ефективний засіб для домашньої оранжереї

Препарат Лігногумат добре відомий як великим сільськогосподарським товаровиробникам, так і власникам невеликих садових ділянок. У різних умовах він демонструє властивості відмінного стимулятора росту - досить одного обприскування, щоб помітити явні зміни на краще.

Однак в лінійці Лігногуматів є один продукт, який може знайти застосування в кожному будинку. Це Лігногумат АМ. Він містять набір всього найнеобхіднішого: гумінові і фульвові кислоти, калій, сірку, а також інші мікроелементи. Крім того, в складі всіх марок Лігногумат були виявлені 18 найважливіших для рослин амінокислот. Так що ми маємо справу з препаратом, який має комплексну дію на всіх етапах «життя» декоративних культур.

Даний продукт простий у використанні. 2 г препарату необхідно розчинити в 10 літрах води. Отриманим розчином квіти обприскують і поливають під корінь з періодичністю раз на два тижні.

В результаті Лігногумат:

• підсилює енергію проростання і схожості посадкового матеріалу;

• покращує приживлюваність при пересадці;

• відмінно підходить для підгодівлі розсади;

• прискорює цвітіння і продовжує його тривалість, збільшує кількість бутонів.

Нехитра схема - зате відмінний результат! Про це свідчить досвід використання «квіткового» Лігногумату в офісах, квартирах та приватних будинках. А все тому, що склад препарату «підігнаний» спеціально під потреби декоративних культур, які розвиваються в специфічних умовах замкнутого простору.

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити