googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

3E

У 2013 р. компанія «Родоніт» запатентувала нову технологію «Три-Е» для рослинництва. Основні «три кити» цієї технології: екологічно, економічно, ефективно.


Передумовою для появи такої технології стало те, що на нинішньому рівні розвитку сільського господарства нашої країни виробник, що вирощує ту чи іншу продукцію рослинницької напрямки, витрачає колосальні кошти на отримання запланованого результату, а ринок пропозицій дуже великий.


Суть технології «Три-Е» ґрунтується на виборі і створенні технологічних схем спільної роботи препаратів, які об'єднують в собі принципи: екологічно, економічно, ефективно, що при оптимальних витратах забезпечує максимальний кінцевий результат в рослинництві.


Екологічно - вирощувати екологічно чисту продукцію, відновити родючість грунту, захистити майбутній урожай від хімічних і токсичних стресів.


Економічно - отримати додатковий прибуток за рахунок підвищення врожайності, знизити стандартне застосування хімічних добрив і ЗЗР, знизити собівартість кінцевої продукції.


Ефективно - збільшити врожайність, підвищити ефективність використання елементів живлення, ефективно використовувати генетичний потенціал рослин.


Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити