googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14
Нордокс 75, ВГ (Nordox 75, WG)

Нордокс 75, ВГ (Nordox 75, WG)

5 4
Фунгіцид контактної дії на основі оксиду міді

Діюча речовина: оксид міді (Cu2O) - 860 г / кг, що еквівалентно 750 г / кг міді. 75% складу препарату становить чиста біологічно активна мідь

Клас небезпеки: 3 (помірно небезпечна речовина)

Форма випуску, упаковка: водорозчинні гранули, мішок 10 кг

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення

Дізнатись ціну

Застосування

Опис продукту

Діюча речовина препарату

 оксид міді (Cu2O) - 860 г/кг, що еквівалентно 750 г/кг міді. 75% складу препарату становить чиста біологічно активна мідь


Застосування

Нордокс 75 WG - надійний контактний фунгіцид/бактерицид з профілактичною дією проти широкого спектру грибкових інфекцій та бактеріозів польових і овочевих культур, у відкритому і закритому грунті, на різних плодових та кісточкових деревах, ягідниках, винограді, квітах та декоративних рослинах. 


Методи застосування

обприскування у період вегетації

Механізм дії

Нордокс 75 WG містить мікронізовані частинки оксидів міді, середній розмір яких складає 1,2 мікрона, що забезпечує ефективне покриття, утримання і міцне прилипання до поверхні рослин. Після потрапляння на листя частинки міді вступають у взаємодію з вологою та вивільняють іони міді. Ці іони поглинаються мікроорганізмами, що призводить до порушення проростання і ділення клітин патогенів. Мідь порушує обмін речовин патогенів шляхом пригнічення багатьох ферментативних реакцій. Крім того, після миттєвого знищення збудника, оксид міді повільно руйнується, запобігаючи новим зараженням. Частинки міді повільно вивільняються з поверхні, що забезпечує більш пролонгований захист рослин. Створюється захисний бар'єр проти грибкових і бактеріальних інфекцій.


Регламент застосування


Переваги

Найбільш концентрований фунгіцид на ринку. 75% складу препарату Nordox 75 WG - це чиста біологічно активна мідь.

Відсутність негативного впливу препарату на оточуючих. Завдяки унікальному процесу виготовлення при використанні Nordox 75 WG виникає менше пилу, ніж від інших змочуваних препаратів.

Сертифікат Органік. Nordox 75 WG відповідає міжнародному сертифікату OMRI (Organic Materials Review Institute - Інститут органічних матеріалів). Застосування продуктів, включених в список OMRI, дозволяє підприємствам отримати сертифікат органічного виробництва.

Низька фітотоксичність. У рекомендованих нормах застосування Nordox 75 WG ефективно контролює розвиток бактерій і грибів.

Високий ефект прилипання. Якісно і рівномірно наноситься на оброблену поверхню рослин.

Низькі норми витрати. Завдяки тому, що до складу Nordox 75 WG входить 75% чистої міді (найбільш висококонцентрований продукт на ринку) у препарату низькі норми витрати препарату і потрібна менша кількість обробок рослин.

Тривалий період захисту. Nordox 75 WG має функцію повільного контрольованого вивільнення іонів міді, що дозволяє рослинам залишатися захищеними впродовж більш тривалого періоду часу.

Універсальний препарат. Препарат використовується на різних плодових і кісточкових деревах, винограді, польових і овочевих культурах, у відкритому і закритому грунті.

Низький клас небезпеки. Препарат має 3 клас небезпеки.

 

Особливості застосування

Рекомендації щодо застосування:

Використовуйте Нордокс 75, ВГ по черзі з фунгіцидами, що містять діючі речовини, які належать до інших хімічних груп.
Загальна норма витрати МІДІ (Cu)/га/рік НЕ може перевищувати 4,5 кг.
Максимальна загальна річна норма Нордокс 75, ВГ не повинна перевищувати 6 кг/га.
Період захисної дії: 1-2 тижні (залежно від погодних умов).

Сумісність: сумісний з більшістю фунгіцидів та інсектицидів. Перед використанням рекомендується провести пробне змішування.

Бакова суміш з низьким рН (нижче 6,0-6,5) призводить до швидкого виділення іонів міді і може викликати стрес / фітотоксичність у рослин. Високий рівень рН і холодна вода можуть привести до зниження ефективності дії препарату.

Період очікування: від останнього внесення продукту- до дня збору врожаю (карантинний період) становить:
Яблуня, груша, айва - 14 днів.
Виноград - 21 день.
Томати, баклажани, перець - 10 днів.
Салати - 7 днів.
Цибуля, цибуля-шалот, часник, полуниця, гарбуз, патисони, диня, огірок - 3 дні.


Умови зберігання

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці, в закритих сухих приміщеннях, які добре провітрюються та захищені від прямого впливу тепла та сонячного світла при температурі від 0 ° С до + 30 ° С.

Термін зберігання: 2 роки з дати виготовлення.

Вирішує проблеми

Найкращий мідьвмісний препарат на ринку
Ефективність мідних фунгіцидів може бути значно поліпшена за рахунок зменшення розміру частинок. Нордокс 75, ВГ має найменші розміри частинок оксиду міді, які складають близько 1,2 мкм. Завдяки малому розміру частинок препарат зберігає ефективність навіть в умовах сильних дощів.
Застосовується при вирощуванні органічної продукції
Nordox 75 WG відповідає міжнародному сертифікату OMRI (Organic Materials Review Institute – Інститут органічних матеріалів). Застосування продуктів, включених до списку OMRI, дозволяє підприємствам отримати сертифікат органічного виробництва.
Тривалий період захисту
Nordox 75 WG має функцію повільного контрольованого вивільнення іонів міді, а це дозволяє рослинам залишатися захищеними впродовж більш тривалого періоду часу.
Низькі норми витрати
Завдяки тому, що до складу Nordox 75 WG входить 75% чистої міді (найбільш висококонцентрований продукт на ринку) у препарату низькі норми витрати (1,0-1,5 кг/га) і потрібно меншу кількість обробок рослин.

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити