googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14
Ризобакт "Гуміфікатор"

Ризобакт "Гуміфікатор"

5 4
Комплексний біотехнологічний препарат для оптимізації процесів біотрансформації рослинних залишків у гумус.

Уникальність препарату: Використання Ризобакту СП "Гуміфікатору" за 4-6 місяців без використання азотних добрив додаткову розкладає 4 т/га і більше соломи (та інших рослинних залишків), а інші зробити ламкими при найменшому механічному впливі, зберегти і закріпити в ґрунті елементи живлення з рослинних залишків : органічний вуглець, NPK і мікроелементи.

Клас небезпеки: 4 (мало небезпечна речовина)

Форма випуску, упаковка: Каністра 10 л.

Термін придатності: 3 роки від дати виготовлення

Дізнатись ціну

Застосування

Опис продукту

Діюча речовина препарату
Гриби штамів Penicillium sp., що мають поліфункціональні властивості Бактерії Micrococcus luteus, яким властива каталазна активність та проводять трансформацію рослинних залишків природного походження.
Застосування
Біотрансформація рослинних решток зернових, зернобобових, технічних та інших культур в гумус шляхом активізації мікробних угруповань ґрунту (целюлозо- і лігнінразлагающіх, азотфіксуючих бактерій і т.д.).
Методи застосування
Обприскування рослинних решток.
Механізм дії
Полягає в сприянні розвитку спеціалізованих видів мікроорганізмів, що забезпечують спрямовану трансформацію решток культурних рослин в гумусові речовини в ґрунті, завдяки чому поліпшуються умови харчування культурних рослин і стан ґрунту.
Регламент застосування
Препарат вносять шляхом обприскування подрібнених або неподрібнених рослинних залишків при температурах +3 -4°С восени або навесні із закладенням в ґрунт або без неї. Максимальна інтенсивність процесу гуміфікації досягається при розмірах рослинних залишків 2-5 см і неглибокої закладенні в ґрунт (до 6 см). Слід уникати впливу прямих сонячних променів на препарат, тобто обробки бажано проводити в похмуру погоду вранці або ввечері.

Норма витрати препарату - 1,5 - 3,0 л/га.

Норма витрати робочого розчину - не менше 200 л/га, в посушливих умовах - не менше 300 л/га.
Переваги

Сприяє підвищенню вмісту гумусу і поліпшує структуру ґрунту, забезпечує відновлення мікробіоценозу ґрунту і підвищення його мікробіологічної активності;

Дозволяє активізувати природну фіксацію атмосферного азоту, завдяки чому на розкладання рослинних залишків не витрачається азот зґ;

Сприяє збільшенню вмісту рухомих форм фосфору і обмінного калію в ґрунті, розмноженню черв'яків і корисних мікроорганізмів;

Перешкоджає розвитку хвороб рослин завдяки розвитку корисних мікроорганізмів, просторового витіснення патогенів та виділенню природних антибіотиків;

Сприяє підвищенню врожайності наступних культур за рахунок додаткового харчування і мульчі, що запобігає ерозії, втрату вологи, ріст бур'янів.

Особливості застосування
У складі препарату присутні бактерії-азотфіксатори, тому вносити азотні добрива в суміш з Ризобактом СП "Гуміфікатором" недоречно. Препарат не втрачає своєї ефективності в умовах дефіциту вологи в ґрунті і підходить для застосування в зонах недостатньої зволоженості. Ризобакт СП "Гуміфікатор" також застосовують на пожнивних залишках без подальшої заробки в ґрунт в технологіях no-till і mini-till.
Умови зберігання
Препарат зберігають в заводській упаковці в сухих, захищених від атмосферних опадів складських приміщеннях при температурі від 20 ° С до + 25 ° С.

Вирішує проблеми

Трансформує рослинні залишки в гумус.
Без застосування азотних добрив за 4-6 місяців додатково розкладається 4 т/га соломи, а інші стають ламкими при найменшому механічному впливі, зберігаються елементи живлення в ґрунті: вуглець, NPK і мікроелементи.
Заощаджує кошти і ресурси.
Здешевлюється розкладання залишків за рахунок відмови від використання мінеральних добрив і закладення залишків. Знижуються витрати на ЗЗР за рахунок поширення корисної мікрофлори і гноблення патогенних мікроорганізмів.
Покращує екологічний стан ґрунтів.
Мульча зберігає ґрунтову вологу, запобігає ерозії і проростання бур'янів. Поліпшується структура ґрунтів, підвищується вміст гумусу, рухомих форм фосфору і обмінного калію.
Не потребує додаткових дій.
Після внесення препарату рослинні залишки не вимагають закладення в ґрунт. Необмежений доступ кисню, сонячне тепло, волога забезпечують життєдіяльність внесених мікроорганізмів.

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити