googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14
  • Міра ЛИП
  • Міра ЛИП

Міра ЛИП

5 4
Стимулятор росту, антистрессант, термопротектором, гідрогель, прилипач.

Про препарат: Міра Лип - гуматизований гідрогель для обробки насіння та позакореневих підживлень рослин спільно з пестицидами, добривами та біопрепаратами.

Уникальність препарату: Скорочує витрати на песитциди на 15% і більше за рахунок зниження доз застосування, без втрати їх ефективності, зменшення кількості хімічних обробок за рахунок пролонгації дії ЗЗР;
Немає необхідності у внесенні гумінових стимуляторів росту.

Клас небезпеки: 4 (мало небезпечна речовина)

Форма випуску, упаковка: Водорозчинний концентрат. Фасовка 5л, 1л.

Термін придатності: 1 рік від дати виготовлення

Інструкція до препарату Дізнатись ціну

Застосування

Опис продукту

Діюча речовина препарату
Екзополісахариди, отримані в результаті мікробіологічного синтезу, у вигляді однорідної маси гелю, солі гумінових речовин і комплекс фізіологічно активних речовин.
Застосування
Застосовують для позакореневих (листових) підживлень разом з добривами, біопрепаратами і пестицидами, при висадці розсади, саджанців дерев, кущів та винограду.
Методи застосування
Передпосівна обробка насіння, обприскування.
Механізм дії
Препарат прискорює процес фотосинтезу, обмін речовин, регулює транспірацію і інтенсивність мінерального живлення, підсилює коренеутворення, покращує живлення, активізує ріст надземної частини рослин, сприяє синтезу антистресових речовин, знімає фітотоксичний ефект від обробки пестицидами. Утворення однорідної плівки на поверхні листя забезпечує максимальну утримуваність пестицидів, їх поступове і повне поглинання рослиною. Навіть підсохнувши вдень на сонці, плівка вночі знову натягує в себе вологу і компоненти робочого розчину продовжують впливати на рослину!
Регламент застосування

При застосуванні по листу - норми витрат 0,3-0,5 л на га. 

Переваги
  •  збільшує врожайність рослин до 25% (в залежності від культури)
  •  підсилює імунітет рослин
  •  утримує вологу і захищає рослини від сонячних опіків, посухи і в'янення в період вегетації
  • забезпечує високу ефективність роботи пестицидів і добрив при спільному застосуванні.   Особливості застосування: Робочу рідину необхідно готувати безпосередньо перед застосуванням і використовувати в той же день.
Умови зберігання
Препарат зберігати в сухому ізольованому місці при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. Зберігати в герметично закритій тарі, щоб уникнути висихання.

Вирішує проблеми

Дозволяє проводити обробки цілодобово.
Ліквідує ризик змивання робочого розчину дощем, дозволяє працювати в широкому температурному режимі з однаково високою ефективністю, є незамінним для зон ризикованого землеробства.
Економить ресурси.
Дозволяє економити час, паливо і воду без зниження ефективності дії компонентів бакової суміші за рахунок застосування економічних обприскувачів і форсунок з низькою витратою рідини.
Захищає рослини.
Утримує вологу і оберігає від опіків, посухи. в'янення за рахунок своїх властивостей гідролгелю, покращує ефективність обробок мікробіологічними препаратами, є поживним середовищем.
Немає необхідності у використанні гуматів.
Є гуматизованим гідролгелем. Підвищує стійкість рослин до посухи, заморозків, інших стресів, вписується в будь-яку технологію вирощування сільскогосподарських культур.

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити