googleads
  • +38 (044) 502-31-56
  • +38 (067) 402-44-14

Урожайність - вище, смак - солодший

Лігногумат відмінно демонструє свою ефективність на плодових культурах і винограді. А саме, Лігногумат позитивно впливає на фітометричні показники розвитку культурних рослин. Завдяки його застосуванню, на 15-17% збільшилася середня довжина однорічного приросту пагонів. Також обробка Лігногуматом привела до збільшення сумарного вмісту хлорофілу в листках. Отже, покращилися процеси фотосинтезу, що протікають в клітинах рослин. Як результат, обробка цим препаратом сприяла збільшенню врожайності яблуні, персика і черешні. Залежно від культури, прибавка варіювала в межах 15-29%.

Лігногумат впливає і на якісні характеристики врожаю плодових. В результаті його застосування зросла концентрація мінеральних речовин в плодах, збільшилася масова частка цукрів, а зміст сухих розчинних речовин перевершило контрольний варіант на 11%.

        Аналогічні дані були отримані і на винограді. За рахунок застосування Лігногумату вміст хлорофілу в листках збільшилася на 10-20%. Відсоток визрівання культури збільшився на 6%, а врожайність зросла на 16%. Більш того, обробка Лігногумат поліпшила органолептичні показники винограду. 

Консультація

Якщо Вам потрібна консультація, залиште свої контактні дані і ми найближчим часом зв’яжемось з Вами!
Потрібна допомога? Передзвоним Вам за 30 секунд!
Закрити